لحظه مطلع شدن هنیه از شهادت اعضای خانواده‌اش

کد خبر: 1284634

رئیس دفتر سیاسی حماس امروز (چهارشنبه) با تایید خبر شهادت فرزندان و نوه‌هایش در حمله رژیم صهیونیستی، گفت: ما با این درد و خون برای مردم، آرمان و ملت خود امید، آینده و آزادی می‌آفرینیم.

لحظه مطلع شدن هنیه از شهادت اعضای خانواده‌اش

رئیس دفتر سیاسی حماس امروز (چهارشنبه) با تایید خبر شهادت فرزندان و نوه‌هایش در حمله رژیم صهیونیستی، گفت: ما با این درد و خون برای مردم، آرمان و ملت خود امید، آینده و آزادی می‌آفرینیم.

اسماعیل هنیه رسیس دفتر سیاسی جنبش حماس در سخنانی تایید کرد که سه فرزند و سه نوه‌اش در حمله رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند.

هنیه در این باره گفت: خداوند را به خاطر این افتخار که با شهادت سه پسر و چند نوه‌ام نصیب ما کرد، سپاسگزارم.

وی تاکید کرد: ما با این درد و خون برای مردم، آرمان و ملت خود امید، آینده و آزادی می‌آفرینیم.

هنیه اضافه کرد: فرزندان شهیدم به شرف زمان، مکان و شرف پایان نائل آمدند. پسرانم نزد مردم ما در نوار غزه ماندند و نوار غزه را ترک نکردند.

وی ادامه داد: همه مردم ما و همه خانواده‌های ساکن غزه بهای سنگینی با دادن خون فرزندان خود پرداخته‌اند و من نیز یکی از آنها هستم و ما حدود ۶۰ شهید از خانواده خود را تقدیم کردیم.

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس همچنین گفت: حدود ۶۰ نفر از اعضای خانواده من مانند همه مردم فلسطین به شهادت رسیدند و هیچ تفاوتی میان آنها وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: اشغالگران بر این باورند که با هدف قرار دادن فرزندان رهبران، عزم مردم ما را درهم می‌شکنند، اما ما به اشغالگران می‌گوییم که این خون ما را در اصول و پایبندی به سرزمین‌مان استوارتر می‌کند.

هنیه در ادامه تاکید کرد: دشمن به اهداف خود نخواهد رسید و قلعه‌های مقاومت سقوط نخواهند کرد.

وی افزود: آنچه را که دشمن از طریق کشتار، ویرانی و نابودی نتوانست به دست بیاورد، در مذاکره نیز به دست نخواهد آورد.

هنیه ادامه داد: دشمن در توهم است اگر فکر کند با کشتن پسرانم مواضع خود را تغییر می‌دهم. خون فرزندان من از خون شهدای ما در غزه با ارزش‌تر نیست، زیرا آنها همه فرزندان من هستند.

هنیه در این باره اضافه کرد: خون فرزندانم فداکاری در راه آزادی قدس و مسجد الاقصی است. ما تردید نخواهیم کرد، عقب‌نشینی نخواهیم کرد و به راه خود برای آزادسازی قدس و مسجد الاقصی ادامه خواهیم داد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: تهدیدهای اشغالگران برای حمله به رفح، مردم و مقاومت ما را نمی‌ترساند. ما در برابر باج‌گیری اشغالگران تسلیم نخواهیم شد، زیرا مردمی که تسلیم شوند در امان نخواهند بود. ما هر میزان که فداکاری‌ها هم بزرگ باشد، سازش نخواهیم کرد و تسلیم نخواهیم شد.

دقایقی پیش شبکه خبری الجزیره  از شهادت سه فرزند و سه نوه هنیه در حمله رژیم صهیونیستی به غرب غزه خبر داده بود.

در همین راستا، منابع فلسطینی نیز تأیید کردند که «حازم»، «امیر» و «محمد» هنیه به همراه سه نوه رئیس دفتر سیاسی حماس به شهادت رسیده اند.

طبق گزارش رسانه‌ها، آنها در حمله رژیم صهیونیستی به خودرویشان در منطقه «الشاطی» غزه به شهادت رسیده‌اند./ایرنا

حجم ویدیو: 6.93M | مدت زمان ویدیو: 00:00:35 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها