توضیحات وحیدی درباره امدادرسانی به سیل‌زدگان

کد خبر: 1286328

وزیر کشور در دومین روز حضور خود در مناطق سیل‌زده جنوب استان سیستان و بلوچستان، پس از بازدید از معابر و منازل درگیر سیلاب، دستورات لازم جهت تسریع در روند خدمات‌رسانی را صادر کرد.

توضیحات وحیدی درباره امدادرسانی به سیل‌زدگان

احمد وحیدی وزیر کشور در دومین روز حضور خود در مناطق سیل‌زده جنوب استان سیستان و بلوچستان، پس از بازدید از معابر و منازل درگیر سیلاب، دستورات لازم جهت تسریع در روند خدمات‌رسانی را صادر کرد.

وزیر کشور عصر روز گذشته از طریق فرودگاه کنارک جهت بازدید از مناطق سیل‌زده جنوب استان سیستان و بلوچستان وارد این استان شد و پس از بازدید هوایی از نقاط سیل‌زده صعب‌العبور، دستورات لازم جهت تسریع به خدمت‌رسانی به این مناطق را صادر کرد.

همچنین وزیر کشور امروز با همراهی استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از ایستگاه پمپاژ شماره 3 فاضلاب شهرستان کنارک بازدید کردند.

تلاش‌ها برای تخلیه ایستگاه پمپاژ فاضلاب شماره سه شهر کنارک که در اثر ورود آب سطحی ناشی از سیل و طوفان شب گذشته از مدار خارج شده است، ادامه دارد. هفت عدد پمپ بزرگ و کوچک در حال تخلیه آب هستند.

صبح امروز نیز جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان سیستان و بلوچستان به ریاست احمد وحیدی وزیر کشور و با حضور محمد کرمی استاندار در محل فرمانداری شهرستان کنارک برگزار شد.

وزیر کشور در دومین روز از حضور میدانی خود در مناطق درگیر سیلاب سیستان و بلوچستان، از نزدیک فرآیند در حال بررسی امدادرسانی به مردم جنوب استان است./ تسنیم

 

حجم ویدیو: 5.64M | مدت زمان ویدیو: 00:03:03 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها