آتش‌سوزی در یک انبار بزرگ در تهران

کد خبر: 1291311

سخنگوی آتش‌نشانی تهران: صبح امروز یک آتش‌سوزی در کارگاه تولیدی و انبار در خیابان شهید رجایی، محله ۱۳ آبان رخ داد.

آتش‌سوزی در یک انبار بزرگ در تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع آتش‌سوزی یک سوله کارگاهی در محله سیزده آبان خبر داد.

به گزارش تسنیم، سید جلال ملکی؛ سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اظهار کرد: ساعت 9:55 صبح امروز، یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی و انبار به آدرس محله سیزده آبان کوچه نوبهار به سامانه 125 اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه خیلی زود چهار ایستگاه به همراه خودرو حامل تجهیزات تنفسی و تانکر آب به محل حادثه اعزام شدند، افزود: آتش‌نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که حریق در یک محوطه کارگاهی که دارای چند سوله در کنار هم بود، رخ داده است.

ملکی گفت: کانون حریق، انباری در حدود صد متر مربع بود که در یکی از سوله‌ها به مساحت تقریبی هزار مترمربع قرار داشت. این انبار محل نگهداری تابلوهای الکتریکی و برقی بود و با توجه به مواد موجود در آن دود بسیاری زیادی از حریق آن ناشی شده و به آسمان بلند شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: آتش از برخی روزنه‌ها وارد این سوله بزرگ شده بود و اتاقک کارگری را کاملا سوزانده بود اما خوشبختانه کسی در این اتاقک گرفتار نشده بود. همچنین آتش در حال سرایت به طبقه پائینی سوله بود که در این قسمت دستگاه‌های کارگاهی بسیار گران قیمتی قرار داشت.

وی ادامه داد:سقف‌های این سوله نیز شیروانی بود و ایزوگام داشت که به شدت شعله‌ور شده بودند. آتش‌نشانان در این شرایط عملیات اطفای حریق را از چند طرف آغاز کردند و خیلی سریع آتش تحت کنترل درآمد.

ملکی خاطرنشان کرد: شعله‌های آتش خاموش شد و آتش‌نشانان سه ایستگاه به ایستگاه‌های خود بازگشتند و تنها یک ایستگاه مشغول لکه گیری و ایمن‌سازی محل است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد: خوشبختانه این حادثه مورد فوتی یا مصدوم نداشت.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها