دفاع مظلومانه دختربچه سوری از جنازه‌ مادر +عکس

کد خبر: 706944

تصویری که از لحظه دفاع مظلومانه دختربچه سوری از جنازه‌ی مادرش در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بازتاب گستره ای به همراه داشت.

دفاع مظلومانه دختربچه سوری از جنازه‌ مادر +عکس
باشگاه خبرنگاران جوان: سوریه کشوری که سال هاست قسمتی از آن توسط تروریست های تکفیری اشغال شده است. این تروریست ها سوریه را ناآرام کرده و هر روز، جنایات جدیدی در آن می آفرینند. در دوران حضور گروهک های مختلف تروریستی با حمایت کشورهای عرب‌زبان منطقه، غرب و آمریکا خسارات جبران ناپذیری در این کشور از خود به جای گذاشته اند.
دفاع مظلومانه دختربچه سوری از جنازه‌ مادر +
تروریست های فعال در کشور سوریه که در طول ماه های اخیر ضربات سنگینی را از سوی جبهه مقاومت و ارتش سوریه دریافت کرده اند، با انجام جنایات وحشیانه برای ادامه حیات خود در منطقه تقلا می‌کند. جنایاتی که پست بودن مقام انسانیت آنها را نشان می دهد و رذل بودنشان را به نمایش می‌گذارد. جنایات بی‌شرمانه تروریست‌ها در سوریه زن، مرد، کودک و نوجوان نمی‌شناسد. جنایت‌‌‌کاران از هر روشی برای ایجاد ترس و دلهره در میان مردم مظلوم سوریه استفاده می‌کنند. فضای مجازی به عنوان محلی برای به اشتراک گذاشتن تصاویر مختلف، در نشان دادن خوی وحشیانه تروریست ها نقش پررنگی دارد. در تصویر زیر دفاع مقتدرانه دختربچه سوری را از جنازه ی مادرش در مقابل تروریست ها مشاهده می کنید. اين عكس تلخ در شبكه‌های اجتماعی بازتاب بسیار گسترده‌ای داشته است.
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها