حواشی جالب از نحوه پیوستن ستاره پرتغالی به النصر عربستان

کد خبر: 1196644

رسانه پرتغالی حواشی جالبی از نحوه پیوستن ستاره پرتغالی به النصر عربستان را فاش کرد.

حواشی جالب از نحوه پیوستن ستاره پرتغالی به النصر عربستان

رسانه پرتغالی نوشت که کریستیانو رونالدو پس از اختلاف با «ژرژ مندز» مدیربرنامه‌های خود بر سر مصاحبه آتشین با «پیرس مورگان»، با او قطع ارتباط کرده است.  رونالدو در این مصاحبه علیه باشگاه، سرمربی و بازیکنان منچستریونایتد موضع تندی گرفت و باعث شد این باشگاه عذر او را به صورت محترمانه‌ای بخواهد.

طبق گزارش نشریه «پابلیکو»، مندز درباره این مصاحبه به رونالدو اعتراض کرده بود و بعد از آن هم متوجه شد که دیگر امیدها برای پیدا کردن باشگاهی برای موکلش در سطح اول فوتبال اروپا از بین رفته است. پس از آن، رابطه ۲۰ ساله رونالدو و مندس فرو ریخت و «ریکی رگوفه» مدیر شخصی کریستیانو کارهای انتقال او به النصر عربستان را انجام داد.

رونالدو انتظار داشت که در صورت نمایش قابل قبول قبول در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، سیل پیشنهادها از تیم‌های طراز اول اروپایی به او برسند و تیم‌ها به حواشی جدایی او از منچستریونایتد توجهی نکنند. مندز اما نظر دیگری داشت و متوجه شد تنها تیم متمول النصر توانایی قبول درخواست‌های رونالدو را دارد.

وقتی که رونالدو توسط «فرناندو سانتوس» سرمربی تیم ملی پرتغال در مراحل حذفی جام جهانی 2022 قطر به نیمکت ذخیره‌ها تبعید شد، این تئوری درست از آب درآمد. پابلیکو نوشته رفتار رونالدو «منبع ناراحتی همیشگی» در اردوی پرتغال بود اما هم‌تیمی‌ها و فدراسیون فوتبال پرتغال همه‌چیز را در سکوت نگه داشته بودند.

در این زمان، رگوفه که خود را در اردوی پرتغالی ها در قطر جا کرده بود و بعضی وقت‌ها باعث ناراحتی بقیه می‌شد، مقدمات انتقال رونالدو به عربستان را فراهم کرد. پس از این ماجرا، جدایی بین مندس و رگوفه که هر دو برای رونالدو کار می‌کردند، به سرعت آغاز شد.

رونالدو دیروز و در مراسم معارفه‌اش مدعی شده بود فرصت‌هایی در اروپا و بسیاری از باشگا‌های در برزیل، استرالیا، آمریکا  حتی پرتغال برای او وجود داشت اما او سر حرفش برای پیوستن به النصر ماند. با این حال رونالدو از سوی بسیاری از طرفدارانش و همچنین کارشناسان فوتبال به دلیل خروج از فوتبال اروپا به‌منظور کسب درآمد بیشتر در عربستان مورد انتقاد قرار گرفته است./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها