ماجرای تهدید شدن بازیکن نفت مسجد سلیمان

کد خبر: 1203670

بازیکن تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان توسط یک لیدر تهدید شد.

 ماجرای تهدید شدن بازیکن نفت مسجد سلیمان

 امیرحسین کریمی پس از شکست سه بر یک نفت مسجد سلیمان مقابل استقلال، اظهار داشت: این برد را به تیم خوب استقلال  تبریک می‌گویم اما مردم به ویژه مسجد سلیمانی‌ها بدانند همین یک تیم را دارند. واقعا اگر مسئولان استانی پول نمی‌دهند، فدای سرشان. مفت اینجا برایشان بازی می‌کنیم اما اینکه یک لیدر به رختکن تیم بیاید و بازیکن را تهدید کند که بیا مسجد سلیمان، آیا مسئولان استانی نمی‌توانند جلوی همین یک موضوع کوچک را بگیرند؟ نمی‌دانم این موضوع به دادستان مربوط می‌شود یا نیروی انتظامی.

وی افزود: نمی‌دانم این مسائل به چه کسی مربوط می‌شود و این افراد چه کسانی هستند. اگر بخواهند اذیت کنند و مشکل جانی داشته باشم، دیگر مسجد سلیمان نمی‌روم. باشگاه خودشان ضرر می‌کند.

هافبک نفت مسجد سلیمان درخصوص اینکه آیا رضا عنایتی مشکلی با این مسئله ندارد، توضیح داد: عنایتی تازه آمده است. شما پیشرفت تیم ما را هم ببینید.

کریمی عنوان کرد: اسم این فرد را نمی‌آورم. خیلی از لیدرهای نفت نیز آدم‌های خوبی هستند ولی نمی‌دانم این بچه بازی‌ها چیست؟ آیا خودشان می‌خواهند تیم سقوط کند؟ با این نتایجی که تیم ما گرفته مردم وقتی به مسجد سلیمان می‌روند، می‌دانند ما پول نگرفته‌ایم. به همین دلیل دستی روی سر و گوش ما می‌کشند و می‌گویند ایرادی ندارد. به خاطر شهر ما بازی کنید اما دست کم مسئولان استانی نمی‌توانند جلوی تهدید یک لیدر را بگیرند؟ نمی‌خواهیم پول ما را بدهید اما این کار را بکنید./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها