بلاتکلیفی نیمکت تیم‌ملی همچنان ادامه دارد!

کد خبر: 1204578

در جلسه امروز هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال باز هم صحبتی درباره سرمربی تیم ملی نشد تا بلاتکلیفی این تیم همچنان ادامه داشته باشد.

بلاتکلیفی نیمکت تیم‌ملی همچنان ادامه دارد!

جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال امروز در شهر چوار ایلام برگزار شد. یکی از مواردی که انتظار می‌رفت و گفته شده بود درباره آن صحبت می‌شود، بحث تعیین تکلیف سرمربی تیم ملی بود. اگر چه عنوان شده بود که قرار نیست در پایان این جلسه، انتخابی صورت گیرد اما پیش‌بینی می‌شد که درباره این موضوع مهم حداقل بررسی‌های لازم صورت گیرد که باز هم این اتفاق رخ نداد تا بلاتکلیفی نیمکت تیم ملی همچنان ادامه داشته باشد.

از ناکامی تیم ملی در جام جهانی 2022، حدود 75 روز می‌گذرد و در این مدت هیچ بحثی در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره سرمربی آینده تیم ملی؛ اینکه ایرانی باشد یا خارجی و اینکه چه شرایطی باید داشته باشد، انجام نشده است.

مهدی تاج پیش‌تر در این باره گفته بود که «فدراسیون عجله‌ای برای انتخاب سرمربی ندارد»! به نظر می‌رسد همین موضوع باعث شده چنین موضوع مهمی جایی در برنامه‌های هیئت رئیسه نداشته باشد. ظاهراً انتخاب سرمربی تیم ملی آنقدر بی‌اهمیت است که فدراسیون فوتبال در جلسه هیئت رئیسه وقت خود را صرف این موضوع نکند و به مسائل مهمتری بپردازد!/تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها