انتقاد جالب خمز به رفتار کمیته انضباطی!

کد خبر: 1204837

سرمربی تراکتور به انتقاد از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به علت محرومیت بازیکن این تیم در فاصله ۲۴ ساعت تا بازی با آلومینیوم اراک پرداخت.

انتقاد جالب خمز به رفتار کمیته انضباطی!

سرمربی تراکتور به انتقاد از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به علت محرومیت بازیکن این تیم در فاصله ۲۴ ساعت تا بازی با آلومینیوم اراک پرداخت.

پاکو خمز، سرمربی اسپانیایی تراکتور بعد از تساوی بدون گل مقابل آلومینیوم اراک در نشست خبری اظهار کرد: در نیمه اول صبر و حوصله کمی داشتیم و عجله می‌کردیم و در نیمه دوم بهتر بودیم و با آرامش‌تر کار کردیم. عجله باعث شد نتوانیم بازی خودمان را ارائه دهیم.

سرمربی تراکتور در نشست خبری درباره محرومیت هادی محمدی در این دیدار گفت: محمدی بازیکن مهمی است ولی نمی‌توان گفت به خاطر بود یا نبود هر بازیکنی نتیجه نگرفتیم. از این نظر که ۲۴ ساعت قبل کمیته انضباطی محرومیت او را اعلام کرد، منطقی نیست و من این کار را در هیچ کجای دنیا ندیدم. کار شایسته‌ای از سوی فدراسیون و کمیته انضباطی نبود.

او درباره ناکامی تیمش در گلزنی اظهار کرد: فکر می‌کنم این طور نیست که بتوانی در تمامی بازی ها گلزنی کنی و اصلا گل نخوری. این اتفاقات در فوتبال طبیعی است. ما در نیمه دوم بهتر بودیم ولی از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم.

اگر پیروز نشویم، هیچ وقت راضی نیستم

خمز در رابطه با تساوی دو تیم در این دیدار گفت: اگر تیم برنده نشود، هیچ وقت راضی نیستم ولی از سبک بازی در نیمه دوم راضی هستم.

او درباره کیفیت زمین چمن ورزشگاه یادگار امام نیز اظهار کرد: زمین یادگار امام علیه ما است و با ایده‌آل‌ها خیلی فاصله دارد و تنها نکته مثبت ورزشگاه یادگار امام حضور هوادارن‌مان است. ما ورزشگاه دیگری داریم که اما با اعلام مسئولان بازی‌های با تماشاگر باید در یادگار امام برگزار شود.

سرمربی تراکتور درباره بازیکن خارجی جدید این تیم گفت: او به تمرینات اضافه شده و در زمینه قرار گرفتن در ترکیب نباید عجله کنیم چرا که مدتی است این بازیکن از شرایط بازی فاصله دارد.

من در رابطه با نقاط ضعف و قوت بازیکنانم با خودشان حرف می‌زنم./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها