آخرین وضعیت انتخاب سرمربی جدید استقلال

کد خبر: 1225933

سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد که با دو گزینه خارجی برای هدایت آبی‌‌پوشان مذاکره خواهد کرد.

آخرین وضعیت انتخاب سرمربی جدید استقلال

سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد که با دو گزینه خارجی برای هدایت آبی‌‌پوشان مذاکره خواهد کرد.

حجت کریمی درباره وضعیت انتخاب سرمربی جدید استقلال اظهار داشت: همانطور که اعلام کرده بودیم باید تکلیف ادامه همکاری با ریکاردو ساپینتو را امروز مشخص می‌کردیم. به هر دلیلی ادامه همکاری فراهم نشد و باید تشکر ویژه‌ای از زحمات ایشان داشته باشیم. برای ساپینتو در ادامه راه آرزوی موفقیت می‌کنیم.

وی افزود: به هواداران گفته بودیم در صورت عدم توافق با ساپینتو، تکلیف سرمربیگری استقلال را تا پایان هفته مشخص می‌کنیم. در همین راستا پس از مشخص شدن وضعیت همکاری با ساپینتو، سراغ گزینه‌های دیگر رفتیم و امشب با دو گزینه خارجی وارد مذاکره خواهیم شد.

سرپرست باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: طبق اعلام قبلی روی حرفم هستم و نمی‌گذارم مثل سال گذشته زمان از دست برود. تلاش می‌کنم تکلیف سرمربی استقلال زودتر مشخص شود؛  ممکن است یکی دو روز برای انجام مذاکرات زمان نیاز باشد اما هر چه زودتر تکلیف تیم را مشخص می‌کنم. ضمن اینکه با احترام به مربیان ایرانی، تا این لحظه مذاکره‌ای با مربی ایرانی نداشته‌ام.

اطلاعیه استقلال بعد از جدایی ساپینتو/آغاز مذاکره برای سرمربی جدید

اطلاعیه استقلال بعد از جدایی ساپینتو/آغاز مذاکره برای سرمربی جدید

باشگاه استقلال پس از اعلام کناره گیری سرمربی پرتغالی این تیم اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل در تیم استقلال، امروز چهارشنبه به صورت رسمی جدایی اش از جمع آبی‌های تهران را اعلام کرد.

باشگاه استقلال بعد از جدایی ساپینتو در اطلاعیه‌ای نوشت:

«متأسفانه جدایی، بخشی همیشگی از فوتبال و ورزش حرفه‌ای است و حالا که راه باشگاه استقلال و ساپینتو در این مقطع از هم جدا شده، بهترین آرزوها را برای ایشان داریم و برای او در ادامه دوران حرفه‌ای، آرزوی موفقیت می‌کنیم.

باشگاه استقلال نظر به اهمیت انتخاب هرچه سریع‌تر سرمربی فصل آینده، نهایت تلاش و دقت خود را به کار می‌گیرد تا بهترین و شایسته‌ترین انتخاب ممکن را انجام داده و بتواند رضایت خاطر هواداران عزیزش را فراهم آورد. بدیهی است از این لحظه برنامه ریزی و مذاکرات برای انتخاب سرمربی جدید آغاز خواهد شد که پس از نهایی شدن، به اطلاع اصحاب محترم رسانه و هواداران گرامی خواهد رسید.»

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها