قرارداد نکونام امضا شد/ قول ویژه نکونام به هواداران

کد خبر: 1228781

جواد نکونام با حضور در نشست خبری به طور رسمی به عنوان سرمربی استقلال تهران معرفی شد و قراردادش را با این تیم امضا کرد تا رسما جایگزین ریکاردو ساپینتو شود.

قرارداد نکونام امضا شد/ قول ویژه نکونام به هواداران

جواد نکونام با حضور در نشست خبری به طور رسمی به عنوان سرمربی استقلال تهران معرفی شد و قراردادش را با این تیم امضا کرد تا رسما جایگزین ریکاردو ساپینتو شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم معارفه سرمربی جدید استقلال تهران بعداز ظهر امروز چهارشنبه در سالن همایش یکی از بانک‌ها در تهران برگزار شد.

در این جلسه حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال و تنی چند از مدیران باشگاه حضور داشتند و با جواد نکونام وارد ساختمان محل برگزاری معارفه سرمربی آبی پوشان شدند.

در ابتدای این جلسه قرارداد نکونام امضا شد و سرمربی جدید آبی‌ها با پیراهن این تیم عکس یادگاری گرفت.

حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال در این مراسم گفت: خیلی خوشحال هستم که امروز توانستیم دل هواداران را شاد کنیم و به هر خواسته هواداران احترام بگذاریم و به درخواست هواداران عمل کردیم. خوشحالیم که پسر استقلال دوباره به این باشگاه برگشت. امیدواریم با مدیریت آقای نکونام به قهرمانی برسیم.

وی افزود: جا دارد از بانک شهر تشکر کنم که در تمام این سختی‌هایی که در دو ماه اخیر داشتیم، کنار ما بود. در این دو ماه و از روز اول بانک شهر حامی و پشتیبان ما بود. اگر بانک شهر نبود، ما شاید به دسته پایین‌تر سقوط می‌کردیم. جا دارد از آقای احمدی مدیریت این بانک تشکر کنم که هر زمان با ایشان تماس گرفتیم، با ما همکاری کردند و در شرایط خیلی سخت به ما ملی نگاه کردند. نه تنها ما بلکه به پرسپولیس هم نگاه ملی داشتند. در حالی که ما حامیان دیگری هم داشتیم ولی آن‌ها جا خالی کردند و هیچ کمکی به ما نکردند و شاید از این حرف من ناراحت شوند ولی باید واقعیت را بگوییم و هواداران باید به چه کسانی پشت ما بودند و از آنها تشکر می‌کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال تصریح کرد: در این دو ماه، ما مشکلات و سختی‌های فراوانی داشتیم. به خیلی از مسائل توجهی نکرد. خیلی از حواشی در فضای مجازی ایجاد شد و به آن‌ها توجه نکردیم و کار خود را جلو بردیم. خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم دل هواداران را شاد کنیم. مشکلات زیاد بود ولی خیلی حرف دارم. ان‌شاءالله در سر فرصت درباره آن مشکلات صحبت می‌کنم. از وزیر محترم آقای دکتر سجادی هم تشکر ویژه می‌کنم که در این روزها ما را تنها گذاشتند و به ما کمک کردند تا رو به جلو پیش برویم.

قول ویژه نکونام به هواداران/ بودن در استقلال باعث افتخار است

سرمربی جدید استقلال تهران در نشست معارفه اش گفت: به هواداران قول می‌دهم تا جایی که بتوانم برای بزرگی نام استقلال تلاش کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، جواد نکونام در نشست معارفه خود به عنوان سرمربی جدید استقلال تهران گفت: از حجت کریمی و علی امیری تشکر می‌کنم که در کنار من بودند. باید از آنها به خاطر حمایتهایشان و کارهایی که انجام دادند تشکر کنم.

سرمربی استقلال ادامه داد: ممنون هواداران استقلال هستم. در این مدت خیلی به من لطف داشتند. خودم اخبار را پیگیری می‌کردم. ای کاش می‌شد تک تک و حضوری از همه آنها تشکر کنم. به آنها قول می‌دهم تا جایی که بتوانم برای بزرگی نام استقلال تلاش کنم. باعث افتخارم است در این تیم هستم. از تمام پیشکسوتان و بزرگان باشگاه استقلال اجازه می‌گیرم.

نکونام خاطرنشان کرد: ممنونم از پدرم که اینجا است و من را استقلالی کرد. به وجودش افتخار می‌کنم. خوشحالم در استقلال هستم. امیدوارم بتوانیم کنار هم با هواداران روزهای خوبی را رقم بزنیم. ان شاءالله بتوانیم بهترین عملکرد و کارنامه را داشته باشیم و باعث افتخار هواداران باشیم. قول می‌دهم آخر فصل، فصل خوشحال کننده‌ای برایشان داشته باشم. به هواداران می گویم ان شاءالله کنار هم خوشحال باشیم و جشن بگیریم.

وی تصریح کرد: شرایط طوری نیست به صورت کنفرانس صحبت کنیم ولی حتماً یک برنامه گذاشته می‌شود و من در خدمت دوستان خواهم بود. امیدوارم این چند روز سخت که هواداران، باشگاه، من و خانواده ام داشت را در آینده فراموش کنیم و به موفقیت برسیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها