قلعه‌نویی: 24 ساعت دیگر تکلیف بیرانوند مشخص می‌شود

کد خبر: 1228802

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، کادر فنی این تیم در پی نهایت استفاده از فیفادی بعدی در شهریور ماه است.

 قلعه‌نویی: 24 ساعت دیگر تکلیف بیرانوند مشخص می‌شود

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، کادر فنی این تیم در پی نهایت استفاده از فیفادی بعدی در شهریور ماه است.

 امیر قلعه‌نویی بعد از بازگشت تیم ملی فوتبال کشورمان از ازبکستان و قهرمانی در تورنمنت کافا در واکنش به این موضوع که علی‌رغم اینکه گفته می‌شد تورنمنت کافا کیفیت بالایی ندارد، بازی با ازبکستان نشان داد تورنمنتی جدی بود، گفت: ابتدا تشکر می‌کنم از همه عزیزانی که در این سفر ما را کمک کردند. من اصلاً به مسائل فنی کاری ندارم. در بازی با ازبکستان ببینید در نیمه اول اتفاقی افتاد که دو بازیکن ما مصدوم شدند و از سعید عزت‌اللهی خواستم که بیرون بیاید، اما از زمین بیرون نیامد و این اولین برد ما بود و این همدلی در تیم ملی کم‌سابقه بوده است.

ما هم دوست داریم با تیم‌های بزرگ‌تر بازی کنیم و درخواست آن را داده بودیم

وی ادامه داد: ازبکستان تیم خوبی بود، قرقیزستان هم با روسیه بازی کرده است. دیروز نیز یک بازی خوب برگزار کردیم، البته این تورنمنت از قبل برنامه‌ریزی شده بود و ما هم دوست داریم با تیم‌های بزرگتر بازی کنیم، در نامه‌ای هم که به فدراسیون دادم خواستیم که با تیم‌های قوی‌تر بازی کنیم، ولی خوشحالیم که بازیکنان با تمام وجودشان بازی کردند و از همه تشکر می‌کنم.

می‌خواهیم از فیفادی شهریور ماه نهایت استفاده را ببریم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این سؤال که «چه برنامه‌ای برای فیفادی بعدی خواهد داشت؟»، خاطر نشان کرد: ما برنامه‌مان را به‌صورت کتبی به فدراسیون دادیم و باید ببینیم می‌توانند این برنامه‌ها را عملیاتی کنند یا نه. ما دوست داریم در شهریور ماه از فیفادی نهایت استفاده را ببریم. ان‌شاءالله یک مرخصی برویم، چون یک سالی درگیر فوتبال بودیم و بعد از آن باید بنشینیم و برنامه‌های آینده را بررسی و بعد از آن اطلاع‌رسانی کنیم.

بزرگترهای تیم خیلی به من کمک می‌کنند

قلعه‌نویی در پاسخ به این پرسش که «چه اتفاقی افتاد که همه بازیکنان تیم ملی به یکباره اینطور همدل شدند؟»، تصریح کرد: واقعاً سؤال خوبی است. من در سال 2006 هم بودم و الان هم هستم، واقعاً بازیکنان تیم ملی همدل شدند. همان اتفاقی که برای سعید افتاد، ولی با آن شرایط بازی کرد و بقیه بازیکنان هم گل می‌زنند و خوشحالی می‌کنند. یک ریزه‌کاری‌هایی هست که زیاد توضیح ندهیم. مدیریت تیم خیلی خوب شد. بزرگترهای تیم خیلی هم به من کمک می‌کنند و از آنها تشکر می‌کنم. کادر فنی خوبی داریم و از آنها هم تشکر می‌کنم. آقای نبی هم در رأس هرم با تجارب خوبی که دارد به ما کمک می‌کند.

24 ساعت دیگر تکلیف بیرانوند مشخص می‌شود

وی در پایان درباره شرایط علیرضا بیرانوند گفت: یک اتفاق بدی افتاد، ان‌شاءالله فردا یا پس فردا جراحی می‌شود و ما هم در کنار بیرانوند هستیم، فکر نمی‌کنم بیش از شش هفت هفته طول بکشد. ما هم دعا می‌کنیم که خداوند به او سلامتی بدهد، ولی اجازه دهید 24 ساعت دیگر تکلیف بیرانوند مشخص می‌شود./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها