بیرانوند: فقط ۴۰ درصد از طلبم را گرفتم

کد خبر: 1235318

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس درباره بازی با تراکتور در هفته نخست لیگ برتر گفت: تراکتور تیم خوبی است و برای قهرمانی می‌آید. بازی سنگینی است و امیدوارم اتفاق خوبی بیفتد.


بیرانوند: فقط ۴۰ درصد از طلبم را گرفتم

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس درباره بازی با تراکتور در هفته نخست لیگ برتر گفت: تراکتور تیم خوبی است و برای قهرمانی می‌آید. بازی سنگینی است و امیدوارم اتفاق خوبی بیفتد.

علیرضا بیرانوند در جمع خبرنگاران درباره شرایط پرسپولیس گفت: تمرینات خیلی خوبی پشت سر گذاشته‌ایم و کم کم به بازی‌ها می‌رسیم. فردا با مس رفسنجان بازی داریم و جمعه نیز مقابل هوادار بازی می‌کنیم تا برای اولین بازی در لیگ آماده شویم.

وی درباره پیش‌بینی خود از لیگ برتر بیست و سوم خاطرنشان کرد: لیگ امسال خیلی سخت است چون مربیان تیم هایشان را عوض کردند. تارتار از ذوب به ملوان، ربیعی از مس به ذوب آهن و ساکت الهامی از هوادار به مس رفسنجان رفتند و این نشان می‌دهد لیگ سختی است و تیم‌ها ساده امتیاز از دست نمی‌دهند.

تراکتور برای قهرمانی می‌آید

این دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس درباره بازی هفته نخست مقابل تراکتور گفت: وقتی می‌خواهی شروع کنی نباید به این چیزها فکرکنی. هر تیمی دوست دارد بازی سخت خود را اول فصل انجام دهد چون تیم‌ها بعد از ۴ یا ۵ هفته بعد راه می‌افتند اما تیم ما تیمی است که بازیکنان خودش را حفظ کرده و دو، سه بازیکن خیلی خوب هم اضافه شده‌اند و این موضوع می‌تواند به ما کمک کند. تراکتور هم تیم خوبی است و برای قهرمانی می‌آید. بازی سنگینی است و امیدوارم اتفاق خوبی بیفتد.

وی درباره بازی تدارکاتی تیم ملی ایران مقابل بلغارستان در شهریور اظهار کرد: راستش را بخواهید بازی این تیم را ندیده‌ام. دیروز هم به یکی از بازیکنان گفتم چطور تیمی است؟ گفت تا حالا ندیده‌ام. به نظر من تصمیمی است که گرفته شده و در این شرایط اتفاقی بهتر از این‌ها برای ما نمی‌تواند بیفتد. شنیدم یک بازی ۴ جانبه هم در اردن برگزار می‌شود و فکر می‌کنم بازی‌های خیلی خوبی برای ما باشد.

کاری نکردم که فشاری روی من باشد

بیرانوند در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند با توجه به اتفاقاتی که بر سر ادامه حضورش در پرسپولیس رخ داد و قرار بود به استقلال برود، این فصل تحت فشار خواهد بود یا خیر، گفت: فشاری روی من نیست چون کاری نکردم که فشاری روی من باشد. الان نمی‌شود در باره این موضوعات صحبت کرد و بعدا راجع به آن صحبت خواهم کرد.

خیال هواداران راحت باشد

وی درباره مصدومیت خود از ناحیه کمر خاطرنشان کرد؟ من مصدومیتی از ناحیه کمر ندارم. در بازی با نفت آبادان در صحنه‌ای توپ به سینه من خورد و بعد به فکم برخورد کرد که احساس درد داشتم. با دکتر هم صحبت کردم گفت ۳ یا ۴ روز استراحت کن. خیال هواداران راحت باشد مشکلی نیست.

نیتم احترام به خودم بود

گلر تیم پرسپولیس درباره انتشار قراردادش در رسانه‌ها گفت: نمی‌دانم انتشار قراردادم از سمت چه کسی بود اما قرارداد من همین بود و خیلی از آپشن‌ها را هم از دست دادم. بزرگترین آپشن همان ۲۵۰ هزار دلاری بود که می‌توانستم در جام ملت‌ها خوب کار کنم و خیلی از تیم‌ها هم راحت من را می‌گرفتند اما شاید پرسپولیس الان بگوید با ۵ میلیون هم بیرانوند را نمی‌دهم. خیلی از آپشن‌های دیگر مثل بالا رفتن از گروه در جام باشگاه‌ها، قهرمانی لیگ، جام حذفی، سوپرکاپ و بقیه که حدود ۷۰ درصد ۱۵ میلیارد می‌شد که جمع آن‌ها حدود ۱۰ میلیارد و خرده‌ای می‌شد اما تصمیمی بود که خودم گرفتم و نیتم فقط این بود که به خودم احترام بگذارم. من وقتی می‌خواستم نوتیس ۳ را به باشگاه بدهم می‌دانستم هواداران می‌گویند یا بمان یا برو؛ بخاطر همین دیدم اگر فسخ کنم بهتر است.

وی درباره شرایط خود در آن زمان خاطرنشان کرد: من ۳ شب نخوابیدم. فکم هم بسته بود و نمی‌توانستم حرف بزنم و همین کار را سخت‌تر می‌کرد!

فقط ۴۰ درصد از طلبم را گرفتم

بیراوند درباره صحبت‌های روزبه چشمی درباره قراردادش با پرسپولیس، عنوان کرد: او از دوستان خوب من است و همیشه به او احترام می‌گذارم چون او در تیم ملی حضور دارد و کاپیتان استقلال هم هست. وقتی پیشنهادی به بازیکن می‌رسد و رقم هم اعلام می‌شود، می‌گویند چه شد بیرانوند با ۱۵ میلیارد به پرسپولیس رفت. من قراردادم را فسخ کرده بودم و طلبم را خواسته بودم اما باور کنید صادقانه می‌گویم فقط ۴۰ درصد از طلبم را گرفته‌ام.

وی درباره صحبت‌های افشین پیروانی علیه خود، گفت: او در قلب من جا دارد./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها