پنجره نقل و انتقالات ۴ باشگاه باز شد

کد خبر: 1237595

مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه های پرسپولیس، استقلال ، مس رفسنجان و استقلال خوزستان خبر داد.

پنجره نقل و انتقالات ۴ باشگاه باز شد

سازمان لیگ فوتبال عصر امروز سه شنبه اعلام کرد: با توجه به ایفای تعهدات باشگاه های مذکور و براساس مجوز صادره کمیته تعیین وضعیت پنجره باشگاه های پرسپولیس، استقلال ، مس رفسنجان، استقلال خوزستان باز شد و بلافاصله با بارگذاری تصویر قرارداد ها در سامانه سازمان لیگ انجام شد و صدور کارت برای باشگاه هایی که فاقد نقض مدارک بودند آغاز شده است.

فرشید طاهری مدیر نقل و انتقالات این سازمان افزود: ضمنا باشگاه استقلال تنها باشگاهی است که با وجود باز بودن پنجره نقل و انتقالات هنوز نسبت به بارگذاری قرارداد بازیکنان جدید خود در سامانه ( تا ساعت ۱۷:۱۶ امروز مورخ ۱۴۰۲/۵/۱۷) اقدامی صورت نداده است که امیدواریم با توجه به محدویت وقت تا آغاز هفته اول مسابقات لیگ برتر، این باشگاه ثبت قرارداد های بازیکنانش را در سامانه سریع انجام بدهد.

وی در پایان گفت: سازمان لیگ در جهت همراهی و تعامل با این باشگاه پر هودار پایتخت اماده خدمت رسانی طی دو روز باقیمانده تا برگزاری هفته اول به این باشگاه است./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها