ورزشگاه آزادی تا اطلاع ثانوی بدون تماشاگر

کد خبر: 1237829

مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری تهران گفت: به منظور جلوگیری از هرگونه اتفاق و تکریم و تامین ایمنی تماشاگران ورزشگاه آزادی مقرر شد تا تعمیرات کامل و تائید حوزه های فنی و عمرانی، مسابقات تا اطلاع ثانوی بدون تماشاگر برگزار شود.

 ورزشگاه آزادی تا اطلاع ثانوی بدون تماشاگر

جلسه کمیسیون ورزشی استان تهران به ریاست سید کمال سادات مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری تهران و با حضور دیگر اعضا با محوریت شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال به جهت اتخاذ تمهیدات لازم بر اساس تاکید وزارت کشور و دستور استاندار تهران جهت برگزاری مطلوب مسابقات و پیش‌بینی و برنامه‌ریزی در خصوص اقدامات امنیتی، انتظامی و ترافیکی برگزار شد.

 سید کمال سادات، مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری تهران با اشاره به آمادگی این کمیسیون برای ورود تماشاگران آقا و خانم به ورزشگاه آزادی اظهار کرد: به سبب معضلات متعددی از جمله نبود زیرساخت‌های لازم در ورزشگاه آزادی به متولیان امر جهت تسریع در بازسازی کامل ورزشگاه تاکید شد.

وی ادامه داد: به منظور جلوگیری از هرگونه اتفاق و تکریم و تامین ایمنی تماشاگران مقرر شد تا تعمیرات کامل و تائید حوزه‌های فنی و عمرانی، مسابقات تا اطلاع ثانوی بدون تماشاگر برگزار شود./اقتصادآنلاین

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها