حواشی دیدار سپاهان - تراکتورسازی/ کل کل‌های فوتبالی در نقش جهان

کد خبر: 1238004

هواداران خانم در اصفهان باز هم نتوانستند به عنوان تماشاگر وارد نقش جهان شوند.

حواشی دیدار سپاهان - تراکتورسازی/ کل کل‌های فوتبالی در نقش جهان

تیم‌های سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز در چارچوب نخستین دیدار خود در لیگ برتر به مصاف یکدیگر می‌روند.

هر دو تیم پیش از شروع مسابقات با هم رقابت و کل کل‌های فوتبالی شدیدی داشتند به حدی که این موضوع به جدال رسانه‌ای بین مدیران این تیم تبدیل شد.

حواشی این دیدار به شرح زیر است:

ساعت ۱۸:٠٠ (یک ساعت پیش از آغاز بازی)

* با وجود اینکه گفته می‌شد نقش جهان در این مسابقه میزبان تماشاگران خانم است اما این موضوع محقق نشد و بانوان اصفهانی باز هم رنگ سکوهای ورزشگاه نقش جهان را برای تماشای مسابقات لیگ برتر ندیدند.

* ده‌ها نفر از هواداران تبریزی با پرچم‌های قرمز رنگ از بیرون ورزشگاه تیم خود را تشویق کرده و وارد نقش جهان شدند.

* تماشاگران سپاهانی نیز از حدود یک ساعت پیش از بازی راهی نقش جهان شدند تا تیم خود را تشویق کنند.

* رضا اسدی که پیش از این گفته می‌شد به دلیل مشکل ثبت قرارداد به بازی اول این تیم برابر تراکتورسازی نمی‌رسد در ترکیب اصلی این تیم در این مسابقه بازی می‌کند اما نام عیسی آل کثیر در لیست ترکیب این تیم نیست.

* در ترکیب سپاهان رضا اسدی، فرشاد احمدزاده، شهریار مغانلو و رضا شکاری بازیکنان شاخصی هستند که سابقه بازی در تراکتور را دارند؛ در ترکیب مقابل نیز شجاع خلیل زاده فقط سابقه حضور در تیم سپاهان را دارد.

سعید آقایی با پرتاب دسته‌گلی از هواداران تبریزی دلجویی کرد

ساعت ۱۸:۳٠ (نیم ساعت پیش از آغاز بازی)

* همزمان با ورود بازیکنان سپاهان به زمین چمن مسابقه برای گرم کردن، تماشاگران سپاهانی پیام نیازمند، دروازه‌بان ملی پوش این تیم را مورد تشویق ویژه قرار دادند؛ همچنین این تماشاگران که با پرچم زرد در ورزشگاه حضور دارند، بازیکنان جدید این تیم مثل رضا اسدی و رضا شکاری را مورد تشویق قرار دادند.

* تماشاگران تراکتورسازی که در ضلع شمال غربی نقش جهان نشستند نیز حضور پرشوری در ورزشگاه دارند.

* سعید آقایی که با شماره ۷۷ در ترکیب تراکتور بازی می‌کند پیش از آغاز بازی با بدرقه بازیکنان این تیم به سمت تماشاگران تبریزی رفت و دسته گلی را به نشانه عذرخواهی به سمت آن‌ها انداخت.

کمک قلعه نویی در نقش جهان / تشویق ویژه آل‌کثیر

* هواداران سپاهانی پس از اینکه گزارشگر ورزشگاه نقش جهان نام بازیکنان‌شان را خواند به سبک هواداران بایرن، بازیکنان خود را تشویق کردند.

* برخی از بازیکنان سپاهان از جمله فرشاد احمدزاده و شهریار مغانلو با عوامل ورزشگاه و عکاسان ورزشی کنار زمین خوش و بش کردند و عکس یادگاری گرفتند.

* عیسی آل کثیر که در لیست طلایی پوشان برای این مسابقه نبود، پس از خروج بازیکنان از زمین، از تونل ورزشگاه بیرون آمد و به سمت تماشاگران طلایی پوش رفت. سپاهانی‌ها هم او را به شدت مورد تشویق قرار دادند.

* ورزشگاه نقش جهان در حال پر شدن است و هواداران طلایی پوشان دو ضلع کناری غربی و شرقی ورزشگاه را پر کرده‌اند.

* حمید مطهری، مربی تیم ملی برای مشاهده این بازی در ورزشگاه نقش جهان است.

ساعت ۱۹:٠٠ (آغاز مصاف دو تیم «نیمه اول»)

* بازیکنان در آغاز بازی با یکدیگر خوش و بش کردند.

* تماشاگران سپاهان به تصمیم پیام حیدری در دقیقه ۷ بازی برای گرفتن خطا پشت محوطه جریمه این تیم اعتراض داشتند و واکنش اعتراضاتی را همین دقایق ابتدایی بازی انجام دادند.

* نور گوشی هواداران طلایی پوشان بر روی سکوها جلوه زیبایی به نقش جهان داده است.

* رضا اسدی، گلزن ترین بازیکن تیم تراکتورسازی در فصل پیش، در این مسابقه دروازه تیم سابق خود را باز کرد.

* دقایق اضافه این مسابقه بین تماشاگران دو تیم بی تنش نبود که سبب مصدومیت یکی از هواداران تراکتور شد.

* هواداران سپاهان در پایان نیمه اول با فحاشی نسبت به شجاع خلیل زاده نسبت به دعوای او در دقایق پایانی با دانشگر اعتراض کردند.

ساعت ۲۰:٠٠ (نیمه دوم بازی)

* در میان دو نیمه مسابقه، ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان با حمید مطهری، مربی تیم ملی خوش و بش کرد.

* جو ورزشگاه همزمان با آغاز نیمه دوم آرام تر شد.

* رضا شکاری با گلی که به ثمر رساند بعد از رضا اسدی دومین بازیکن این مسابقه شد که توانست دروازه تیم سابق خود را باز کند؛ با این وجو خریدهای جدید سپاهان در این مسابقه درخشیدند و توانستند دو بار درو

* نیلسون باربوسا در دقیقه ۷۸ با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد. این موضوع هواداران سپاهان را عصبی کرد و برای دقایقی جو ورزشگاه، بار دیگر ملتهب شد. ۷ دقیقه بعد صفا هادی هم از ترکیب تراکتور با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد تا کفه ترازو برای بازیکنان دو تیم مساوی شود.

* در پایان بازی همچون دقایق پایانی نیمه اول فحاشی‌ها علیه شجاع خلیل زاده آغاز شد تا او با خاطره تلخی نقش جهان را ترک کند.

* پس از اتمام مسابقه بازیکنان سپاهان به سمت تماشاگران رفتند./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد