سپاهان با فتح دربی اصفهان صدرنشین جدول شد

کد خبر: 1239153

شاگردان مورایس با کسب پیروزی در دربی اصفهان، دومین برد خود را در فصل بیست‌وسوم لیگ برتر تجربه کردند.

 سپاهان با فتح دربی اصفهان صدرنشین جدول شد

شاگردان مورایس با کسب پیروزی در دربی اصفهان، دومین برد خود را در فصل بیست‌وسوم لیگ برتر تجربه کردند.

تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان در چارچوب دیداری از هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 21 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه  فولادشهر اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند که نیمه نخست این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه اول این بازی سپاهان حملات زیادی انجام داد، حتی دو مرتبه در آستانه گلزنی قرار گرفت، اما مقاومت بازیکنان سبزپوش و تیرک دروازه مانع گلزنی شاگردان مورایس شدند. از سوی دیگر شاگردان ربیعی هم چشم به ضدحملات دوخته بودند، تا بتوانند راه گریزی پیدا کنند، اما به نتیجه نرسیدند.

سپاهانی‌ها در نیمه دوم مسابقه به حملات خود ادامه دادند و طلایی‌پوشان روی خطایی که در محوطه جریمه روی شهریار مغانلو انجام شد به پنالتی رسیدند. رضا اسدی در دقیقه 52 پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و موفق شد دروازه فرعباسی را باز کند و زننده گل اول سپاهان نام گرفت.

بعد از به ثمر رسیدن گل شاگردان مورایس، سبزپوشان بازی تهاجمی را به نمایش گذاشتند و سپاهان ناچار به عقب‌نشینی شد. در این بین شاگردان ربیعی در دو صحنه فرصت گلزنی داشتند.

براساس این گزارش، در دقیقه 64 وقتی قریشی در یک حرکت خودخواهانه اصرار به دریبل‌ انفرادی داشت، سپاهانی‌ها توپ را گرفته و سریعاً به زمین ذوب‌آهن رسیدند و شهریار مغانلو گل دوم طلایی‌پوشان را وارد دروازه ذوب‌آهن کرد.

قضاوت دیدار ذوب‌آهن - سپاهان برعهده مرتضی منصوریان بود که این داور به فردین یوسفی از ذوب‌آهن و رضا اسدی از سپاهان کارت زرد نشان داد.

سپاهان با این پیروزی شش امتیازی شد و با تفاضل گل 4+ در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر ایستاد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها