نکونام: می‌جنگیم و جلو می‌رویم /تارتار: بازیکن خطاکار را جریمه می‌کنم

کد خبر: 1239352

سرمربی تیم استقلال با اشاره به دو پیروزی متوالی تیمش گفت: با بضاعت و نفراتی که داریم می‌جنگیم و جلو می‌رویم و ان‌شاءالله ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

نکونام: می‌جنگیم و جلو می‌رویم /تارتار: بازیکن خطاکار را جریمه می‌کنم

سرمربی تیم استقلال با اشاره به دو پیروزی متوالی تیمش گفت: با بضاعت و نفراتی که داریم می‌جنگیم و جلو می‌رویم و ان‌شاءالله ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

جواد نکونام سرمربی تیم استقلال بعد از بازی مقابل ملوان اظهار کرد: نکونام: شروع بازی را خوب شروع کردیم. یک غفلت سبب پنالتی شد که سید حسین حسینی ما را در بازی نگه داشت و در دقیقه ۶ بازی در بازی ماندیم. بعد از آن جریان بازی دستمان بود. تیم ملوان بازی مستقیمی انجام داد و با توپ روی کرنر می‌خواستند به ما ضربه بزنند. اگر روی ضربات بلند برنامه‌ریزی نداشتیم، تیممان متاسفانه مشکل داشتیم.

سرمربی استقلال افزود: رفته رفته خوب بازی کردیم و نیمه اول دو، سه موقعیت فوق‌العاده داشتیم. در دقیقه ۲۷ یا ۲۸ صحنه مشکوکی رقم خورد که نمی‌دانم پنالتی بود یا نه. اگر پنالتی هم می‌گرفتند اتفاقی نمی‌افتاد. در کل قضاوت آقای مهدوی خوب بود. نیمه دوم با شروع بازی باید مقابل تیمی که مستقیم بازی می‌کند حواسمان را جمع مس‌کردیم. در نیمه دوم بازی را کنترل کردیم و شاید در برخی صحنه‌ها به خاطر خستگی بازیکنان و تغییر کم که می‌توانستیم ایجاد کنیم مجبور به این کار شدیم. ما امکان تغییر در برخی از پست‌ها نداریم و ریسکمان کمتر است. روی ضربات ایستگاهی که کار کرده بودیم، توانستیم به گل برسیم. بعد هم چون بازی قبل ملوان را دیده بودیم، می‌دانستیم به سمت بازی مستقیم می‌روند و آن را کنترل کردیم.

در دقایقی استقلال خواب ماند

وی با بیان اینکه تیمش می‌توانست گل دوم را هم بزند گفت: می‌توانستیم گل دوم را بزنیم. دو موقعیت خوب داشتیم که نتوانستیم یکی را تبدیل به گل کنیم. ملوان خوب بازی کرد اما به نظرم تیم ما در دقایقی خواب ماند و آنها خوب بازی کردند. تلاش بازیکنانم فوق‌العاده بود و زحمت کشیدند و توانستند بهترین بازی را به نمایش بگذارند. بازیکنان خسته بودند. تشکر می‌کنم از همه بازیکنانم و جای هوادارنمان در بازی خالی بود.

با بضاعتی که داریم می‌جنگیم

نکونام خاطرنشان کرد: اگر بازی در انزلی بود، تمام هواداران بودند. هواداران باید در استادیوم باشند و از فوتبال لذت ببرند. واقعا بدون آنها انرژی تیم کم می‌شود. همه تیم‌ها این شکلی هستند. خیلی تاثیر دارند و امیدوارم آزادی به شکل سابق و زیبای خود برگردد و هواداران حضور داشته باشند. مهم سه امتیاز بازی بود که به آنها تقدیم می‌کنیم. با بضاعت و نفراتی که داریم می‌جنگیم و جلو می‌رویم و ان‌شاءالله ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد./ایسنا

تارتار: بازیکن خطاکار را جریمه می‌کنم!

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی در مورد شکست برابر استقلال گفت:مردامند از همه خطرناک‌تر بود و یار مستقیم او بی‌تفاوت عمل کرد. قطعا او را جریمه می‌کنیم. هر کس به وظایفش عمل نکند، جریمه می‌شود.

به گزارش ایسنا، تیم‌های فوتبال استقلال و ملوان بندرانزلی در چارچوب هفته دوم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری یک بر صفر استقلال به پایان رسید.

مهدی تارتار، سرمربی تیم ملوان در مورد این دیدار گفت: بازی خوبی را انجام داد. با وجود شکستی که خوردیم، در همه آمارها بهتر از استقلال بودیم. پنالتی گرفتیم و کرنر داشتیم. در همه موارد از جمله مالکیت توپ هم بهتر بودیم. باید این مسائل بررسی شود. چند اشتباه در نیمه اول داشتیم که ممکن بود کار دست ما بود.

ملوان ما را یاد گذشته انداخت

او در ادامه بیان کرد: موقعیت آنچنانی به استقلال ندادیم. یک موقعیت خطرناک در اواخر بازی به استقلال دادیم که ممکن بود با دو گل عقب بیفتیم. اگر پنالتی خودمان را گل می‌کردیم، بازی عوض می‌شد. با وجود تغییرات گسترده‌ای که در تیم داشتیم، امروز آبرومندانه بازی کردیم و واقعا مستحق شکست نبودیم. از هواداران خودمان عذرخواهی می‌کنم. می‌توانستیم امروز ببریم اما این ملوان ما را امیدوار کرد و ما را یاد گذشته انداخت که یقه تیم‌های بزرگ را می‌گرفت.

سرمربی ملوان درباره از دست رفتن پنالتی تیمش توسط مهران احمدی اظهار کرد: ما همیشه روز قبل از بازی تمرین پنالتی داریم و هر کس بهتر از همه کار کند، پنالتی‌زن ما می‌شود. دیروز این قول را به مهران احمدی دادم. البته حسینی هم دروازه‌بان بزرگی است و خوب توپ را مهار کرد. زیبایی فوتبال به همین چیزها است. باید برای بازی‌های آینده آماده شویم و هر چه سریعتر هواداران خودمان را خوشحال کنیم. دو بازی و دو باخت برای ما خوب نیست.

او درباره جایگاه ملوان در پایان فصل گفت: سعی می‌کنیم رتبه‌ای در شان و شخصیت مردم انزلی و تیم ملوان داشته باشیم که تیم با ریشه و با اصالتی است.

بازیکن خطاکار را جریمه می‌کنیم

تارتار درباره کیفیت و شرایط بازی استقلال گفت: حسن کار استقلال این است که تیم سال گذشته خود را حفظ کرده است. شاید فقط مهرداد محمدی به جمع این تیم اضافه شده و بازیکنانش همدیگر را می‌شناسند و با هم هماهنگ هستند. ارسال‌های مهدی‌پور باکیفیت بود اما مردامند از همه خطرناک‌تر بود و یار مستقیم او بی‌تفاوت عمل کرد. قطعا او را جریمه می‌کنیم. من اسم این بازیکن را نمی‌آورم. یاری که باید مرادمند را می‌گرفت، از بازیکنان ما بود و قطعا جریمه سنگین می‌شود. هر کس به وظایفش عمل نکند، جریمه می‌شود.

تارتار در پاسخ به این سوال که گویا گفته شده بازیکن خاطی ۴۰۰ میلیون تومان جریمه می‌شود گفت: نه، منظورم درصد بود.

من مسئول این باخت هستم

تارتار در ادامه در نشست خبری حاضر شد و با بیان اینکه بازنده بودیم اما شجاعانه بازی کردیم و حقمان باخت نبود، ادامه داد: بدشانس بودیم. به دوتیم خسته نباشید می‌گویم و از بازیکنانم تشکر می‌کنم که جسورانه و شجاعانه بازی کردند. حقشان باخت نبود. مسئولیت باخت با من است. از هواداران هم عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم خوشحال‌شان کنیم.از آنها می‌خواهم که صبور باشند.

هر کس اشتباه کند باید تاوانش را بدهد

تارتار در مورد بازی استقلال گفت: استقلال منظم بازی کرد و طرح و برنامه خودش را داشت. در ۱۰ دقیقه اول چند اشتباه از بازیکنان ما سرزد که می‌توانست ما را دچار مشکل کند اما به خیر گذشت. روی ضربه ایستگاهی گل خوردیم. یکی از خوش فیزیک‌ترین بازیکنانمان را مسئول مرادمند کرده بودیم اما غافل شد. هر کسی اشتباه کند باید تاوانش را پس بدهد. من مربی هم باید جریمه شوم.

سرمربی تیم ملوان در مورد تمرینات قبل از فصل این تیم گفت: آخرین تیمی بودیم که کارمان را شروع کردیم و مقداری از بقیه تیم ها عقب هستیم. چند هفته‌ای زمان می‌برد تا به شرایط ایده‌آل برسیم. البته فراموش نکنید ما از سطح دریا به تهران آمده‌ایم که ارتفاع زیادی نسبت به انزلی دارد. به همین دلیل افت قندخون بازیکنان طبیعی است اما در کل استقلال را کنترل کردیم. بعد از ۱۰ دقیقه شروع نیمه دوم کاملا به بازی مسلط شدیم و حمایت‌های خوبی هم به دست آوردیم اما کم دقت بودیم. به استقلال تبریک می‌گویم امیدوارم در ادامه راه موفق باشند.

او در ادامه گفت: فکر می‌کنید استقلال، پرسپولیس و سپاهان در طول فصل چند گل بزنند؟ استقلال دو سال پیش بدون باخت قهرمان شد. نمی‌توانیم خودمان را با این تیم‌ها قیاس کنیم. بودجه، بازیکنان، زیرساخت و حمایت‌ها متفاوت است. ما تیمی مردمی هستیم. حمایتی که از استقلال و پرسپولیس می‌شود از ملوان نمی‌شود. این در حالی است که تیمی مردمی هستیم، هواداران دو آتشه‌ای داریم که ملوان را حتی بیشتر از استقلال و پرسپولیس دوست دارند.  امیدوارم به ما هم کمک شود.

تارتار درباره وضعیت محمدرضا خانزاده نیز گفت: خانزاده دچار سرماخوردگی شده و چند روزی است در خانه استراحت می‌کند. در این بازی همراه ما نبود.

کارشناسی داوری دیدار استقلال و ملوان

علیرضا یزدانی معتقد است قضاوت دیدار استقلال و ملوان بدون مشکل بود.

علیرضا یزدانی، کارشناس داوری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره قضاوت مهدوی در دیدار استقلال و ملوان بیان کرد: این داور در این دیدار قضاوت خوبی داشت و اشتباه تاثیرگذاری در جریان بازی نداشت. قضاوت او و تیم داوری قابل قبول بود و مشکلی در داوری وجود نداشت.

وی درباره پنالتی ملوان در دقیقه ۷ توضیح داد: طبق تصاویر، بازیکن استقلال با پای راست خودش، پای چپ بازیکن ملوان را می‌زند و داور به درستی خطا و اعلام پنالتی می کند. لازم به ذکر است که جریمه شخصی برای این خطای پنالتی نیاز نبود و فقط اعلام یک ضربه پنالتی کافی بود.

این کارشناس داوری درباره آفسایدی که کمک داور دوم در دقیقه ۵۲ بیان کرد: جای‌گیری کمک داور خوب نبود و به اشتباه آفساید بازیکن ملوان را اعلام کرد. عیدی در وضعیت آفساید نبود و کمک داور در این صحنه اشتباه کرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد