منصوریان: یک چیز ذهنم را مشغول کرده است

کد خبر: 1240290

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: امیدوارم فردا هواداران فولاد و ملوان انزلی شاهد بازی زیبایی باشند.

منصوریان: یک چیز ذهنم را مشغول کرده است

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: امیدوارم فردا هواداران فولاد و ملوان انزلی شاهد بازی زیبایی باشند.

به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، علیرضا منصوریان در نشست خبری قبل پیش از دیدار تیمش مقابل ملوان بندر انزلی در هفته سوم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: لذت بسیار خوبی از استان گیلان و مخصوصاً شهر انزلی می‌بریم. شهری که شاید قدمت فوتبالی آن کمتر از تهران نیست. اینجا شهر مرحوم سیروس قایقران، آقایان صالح‌نیا، غفور جهانی و دیگر دوستان بسیار خوبی که در انزلی دارم، است. خسته نباشید ویژه به پژمان نوری و مازیار زارع عزیز دارم که سال گذشته واقعاً زحمت کشیدند و فردا هم روبه‌روی مهدی تارتار هستیم.

وی افزود: تنها چیزی که ذهنم را مشغول کرده، چمنی است که سال گذشته خیلی از آن تعریف کردند و همه نسبت به آن اذعان داشتند، ولی ظاهراً الان چمن خوبی در ورزشگاه نیست. امیدوارم در دو هفته گذشته نسبت به ترمیم چمن اقدام کرده باشند. عملکرد ملوان مقابل استقلال را آنالیز کردیم که فوق‌العاده نمایش خوبی داشتند و در هفته اول نیز عملکرد قابل قبولی ارائه کردند. ما هم در شرایطی هستیم که باید در جدول وضعیت بهتری پیدا کنیم و هواداران خوب‌مان را از وضعیت جدول راضی نگه داریم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطر نشان کرد: امیدوارم به دور از هر نتیجه‌ای هواداران بهترین بازی را ببینند. فکر می‌کنم آب و هوای انزلی در مسابقه فردا، بسیار متبوع و خوب است و امیدوارم مثل هوای امروز و فردا، مسابقه ما هم همین قدر زیبا باشد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها