خبر شوکه کننده یک سایت ایتالیایی درباره سردار آزمون

کد خبر: 1240754

یک سایت ایتالیایی خبر داد که سردار آزمون به سران رم گفته در جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ شرکت نخواهد کرد.

خبر شوکه کننده یک سایت ایتالیایی درباره سردار آزمون

سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران راهی سری آ ایتالیا شد. او سال ها در روسیه برای تیم‌های روبین کازان، روستوف و زنیت سن پترزبورگ بازی کرد و بعد از مدتی حضور در بایرلورکوزن راهی رم شد.

رم قبلاً در سال ۲۰۲۱ نیز به او علاقه‌مند شده بود اما این انتقال اتفاق نیفتاد. او در لیگ برتر روسیه ۲۰۸ بازی انجام داد و ۸۵ گل به ثمر رساند و ۳۲ پاس گل داد و میانگین یک گل در هر ۱۵۴ دقیقه بازی را در کارنامه دارد.

ورود این ملی پوش ایرانی با استقبال کم هواداران رم مواجه شد. از یک طرف مصدومیت فعلی سردار و از طرف دیگر  احتمال حضور او در جام ملت‌های آسیا برای رمی‌ها نگرانی ایجاد کرده است.

با این حال، جیانلوئیجی لونگاری، خبرنگار اسپورت ایتالیا گزارش داد که آزمون به سران رم اطمینان داده که قصد ندارد در جام ملت‌های آسیا شرکت کند. همچنین برخلاف گزارش‌های قبلی، آزمون از مصدومیتی که چند هفته پیش متحمل شده بهبود یافته و انتظار می‌رود به طور منظم با سایر اعضای تیم تمرین کند.

این بازیکن آخرین ملی‌پوش غیر اتحادیه اروپا نیست که رم امسال توانست به خدمت بگیرد. رم هنوز یک جای خالی در فهرست خود دارد و به شدت "پاردس" را مد نظر قرار داده است.

بهترین فصل سردار از نظر گلزنی در فصل ۲۰-۲۰۱۹ با ۲۱ گل در ۳۸ بازی رقم خورد. سردار آزمون بعد از رحمان رضایی و علی سامره سومین ایرانی تاریخ لیگ ایتالیا خواهد بود./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها