نظر مورایس درباره حواشی سپاهان

کد خبر: 1254432

سرمربی سپاهان می‌گوید کنفدراسیون فوتبال آسیا آن‌ها را وارد چالش کرد اما می‌خواهند نشان دهند مردم ایران چقدر فوتبال را دوست دارند.

نظر مورایس درباره حواشی سپاهان

ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل آلمالیق در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: رقابت به مرحله جذابی رسیده و می‌توانیم بگوییم چه تیمی شانس بیشتری برای صعود دارد. تصمیم AFC ما را وارد چالش کرد اما باز هم مثبت فکر می‌کنم و شانس این را داریم که کیفیت خودمان را نشان دهیم. آلمالیق تیم خوبی است و سازماندهی خوبی دارد اما متاسفانه در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی کسب نکردند.

او ادامه داد: همین مساله باعث می‌شود کار ما سخت تر شود چون دیگر فشاری روی آن‌ها نیست. باید برویم و بهترین نتیجه را کسب کنیم. آرزو می‌کردم تمام هواداران سپاهان را داشته باشیم اما این اتفاق رخ نمی‌دهد چون به خاطر این سناریویی که چیده شد، بازی ۵۰۰ کیلومتر دور از خانه است. ما نماینده ایران در آسیا هستیم. امیدوارم برای AFC مثال خوبی باشد که نشان دهیم مردم ایران چقدر فوتبال را دوست دارند.

سرمربی سپاهان درباره حواشی سپاهان طی مدت گذشته عنوان کرد: ما به عنوان انسان با چالش‌ها روبرو می‌شویم. امیدوارم این چالش‌ها را در مسیر قرار دهیم. باید دنبال راه حل باشیم و با شادابی با چالش‌ها روبرو شویم و تجربه کسب کنیم. الان زمان این است که در کنار همدیگر باشیم تا از پس این چالش‌ها بر بیاییم. باید بتوانیم با عملکردمان و عبور از این چالش‌ها بیشتر مردم را خوشحال کنیم.

او درباره ضرر سپاهان از انجام دو بازی در یک روز گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا هم در این رابطه نگران است چون آن‌ها هم به دنبال کیفیت بازی هستند. افرادی هستند که تحلیل کردند و تصمیم گرفتند که این کار را انجام دهند. تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که به آن‌ها اعتماد کنیم. در زمان کرونا هم شرایطی پیش آمده بود که دو بازی پشت هم انجام می‌شد. AFC شاید شرایط را اینگونه دیده است.

مورایس در پایان اضافه کرد: همه می‌توانند بیایند بازی را ببینند. فوتبال ایران به توجه بیشتری نیاز دارد. استقبال هواداران بسیار به فوتبال کمک می‌کند و بسیار از آن‌ها ممنونم که ما را حمایت می‌کنند.

همچنین در ادامه رضا اسدی در رابطه با تقابل با آلمالیق گفت: خوشحالم اینجا هستم. مربی همه چیز را توضیح داد. ما در خانه و در اصفهان بازی نمی‌کنیم و هوادارانمان را نداریم. نقطه قوت ما هوادارانمان در اصفهان هستند اما متاسفانه در این بازی آن‌ها را نداریم. با این حال در تهران هوادار داریم و می‌توانند در کنار ما باشند. ما شرایط خوبی داریم و می‌توانیم برنده و امیدوار به صعود باشیم. در ورزشگاه آزادی می‌توانیم حضور بانوان را داشته باشیم اما در اصفهان نمی‌توانستیم هواداران بانوان را داشته باشیم. از این بابت خوشحالم و این برای ما قوت قلب است که خانواده‌هایمان می‌توانند در ورزشگاه باشند.

او در رابطه حضور هواداران تهرانی در این دیدار گفت: سپاهان نماینده کشور ایران است. بحث ملی است و ما هم می‌توانیم با بازی‌های خوبمان این انگیزه را به آن‌ها بدهیم. سپاهان در این فصل بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشت و شرایط خیلی خوبی هم داشت. مشکلات خارج از زمین بوده اما لایق این هستیم که مردم بیایند و ما را حمایت کنند. این مسابقه برای ما مهم است و می‌تواند در مسیر صعود به ما کمک کند./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد