محمد صلاح در راه لیگ عربستان

کد خبر: 1254811

ستاره مصری تیم فوتبال لیورپول فصل آینده در لیگ حرفه‌ای عریستان توپ خواهد زد.

محمد صلاح  در راه لیگ عربستان

محمد صلاح که قرارداد فعلی‌اش با لیورپول در پایان ماه ژوئن 2025 به پایان می‌رسد و تاکنون در 320 بازی برای سرخپوشان مرسی‌ساید به میدان رفته و آمار 196 گل زده و 83 پاس گل را از خود برجای گذاشته است، به نظر می‌رسد این آخرین فصل حضور این ستاره مصری در جمع سرخپوشان مرسی‌ساید باشد.

سایت انگلیسی «footballinsider247» با انتشار گزارشی مدعی شد؛ محمد صلاح برای رفتن به لیگ عربستان با باشگاهی در این کشور به توافق رسیده و انتقال او به این تیم عربستانی در تابستان آینده قطعی است. این رسانه انگلیسی در حالی از توافق این ستاره مصری با عربستانی‌ها خبر داده که لیورپول پیش از این احتمال فروش این بازیکن در ماه ژانویه را رد کرده بود، اما با توجه به اینکه قرارداد صلاح در پایان ماه ژوئن 2025 به پایان می‌رسد، لیورپول در پایان فصل مجبور است به فروش او فکر کند.

باشگاه الاتحاد عربستان تابستان اخیر به دنبال به خدمت گرفتن محمد صلاح بود و پیشنهادی 120 میلیون پوندی را برای خرید این مهاجم مصری به لیورپول ارائه داد اما در نهایت خود این بازیکن ترجیح داد این فصل هم در جمع سرخپوشان مرسی‌ساید بماند. حالا اما به نظر می‌رسد با پیشنهادی 150 میلیون پوندی بشود صلاح را در پایان فصل برای حضور در لیگ عربستان متقاعد کرد.

مهاجم پیشین تیم‌های چلسی، فیورنتینا و رُم که از سال 2017 در عضویت باشگاه لیورپول است، این فصل در 15 بازی برای این تیم لیگ برتری به میدان رفته و آمار 10 گل‌زده و 4 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها