پایان نیمه نخست | استقلال 1 - تراکتور 0

کد خبر: 1255487

نیمه نخست دیدار تیم‌های استقلال و تراکتور در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته دهم باشگاه‌های ایران با برتری یک بر صفر آبی‌پوشان تهرانی به پایان رسید.

پایان نیمه نخست | استقلال 1 - تراکتور 0

نیمه نخست دیدار تیم‌های استقلال و تراکتور در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته دهم باشگاه‌های ایران با برتری یک بر صفر آبی‌پوشان تهرانی به پایان رسید.

تیم‌های فوتبال استقلال و تراکتور امروز در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته دهم لیگ برتر باشگاه‌های ایران در ورزشگاه آزادی روبه‌روی یکدیگر قرار گرفتند. قضاوت این مسابقه را سید وحید کاظمی با کمک‌های سعید قاسمی و علیرضا مرادی بر عهده دارند.

آبی‌پوشان تهرانی در شرایطی روبه‌روی تراکتور قرار گرفتند که هفته گذشته در قزوین ۲ امتیاز حساس را از دست دادند اما همچنان صدر جدول را در اختیار دارند. آنها در ورزشگاه آزادی به دنبال این هستند رقیب سرسخت و پرمهره خود را شکست داده و سه امتیاز کامل را به دست آورند.

تراکتور با خاطر تلخی رودرروی آبی‌پوشان تهرانی قرار گرفته است. آنها در حالی پا به ورزشگاه آزادی گذاشته‌اند که در آخرین بازی فصل گذشته با نتیجه سنگین ۷ بر صفر شکست خوردند.

دقایق حساس

دقیقه ۵: استقلال در محوطه جریمه تراکتور فرصت خوبی را پیدا کرد. توپ رضاوند به بلانکو رسید اما ضربه این بازیکن در دستان پورحمیدی قرار گرفت.

دقیقه ۸: محمد نادری نزدیک بود با پاس عمقی صفا هادی با سیدحسین حسینی تک به تک شود اما کاپیتان آبی‌پوشان که از دروازه بیرون آمده بود به بدترین شکل ممکن توپ را دفع کرد تا توپ به عارف رستمی برسد. این بازیکن فرصت خوبی برای باز کردن دروازه خالی استقلال داشت اما با بی‌دقتی توپ را به بیرون زد تا آه از نهاد پاکو خمس بلند شود.

دقیقه ۱۷: ارسال عارف رستمی از جناح چپ نزدیک بود به مهدی شیری برسد ولی ابوالفضل جلالی با حضور به موقع خود توپ را به کرنر فرستاد تا استقلالی‌ها نفس راحتی بکشند.

دقیقه ۲۱: سانتر مهدی مهدی‌پور با ضربه سر ایمان سلیمی به شکل خطرناکی از بالای دروازه پورحمیدی به بیرون رفت.

دقیقه ۲۴: اشتباه عجیب آلوارو خیمنز فرصت بسیار خوبی را برای استقلال به وجود آورد. پس از این اشتباه گوستاوو بلانکو سعی داشت توپ را به رضاوند برساند اما تکل صفا هادی مسیر توپ را کاملا تغییر داد و توپ به مهرداد محمدی رسید. در حالی که این بازیکن می‌توانست شوت بزند پاس ضعیفی را برای رضاوند فرستاد که مدافع تراکتور با تکل بلند توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۲۵: ارسال کرنر مهدی مهدی‌پور در تیر یک به ایمان سلیمی رسید و مدافع پیش تاخته آبی‌ها با ضربه سر تماشایی گل اول آبی‌ها را به ثمر رساند.

این دیدار در پایان نیمه نخست با برتری استقلال به اتمام رسید.

ترکیب استقلال:

سید حسین حسینی، ایمان سلیمی، محمد حسین مرادمند، آرمین سهرابیان، روزبه چشمی، مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند، ابوالفضل جلالی، کوین یامگا، مهرداد محمدی و گوستاوو بلانکو

ترکیب تراکتور:

حسین پورحمیدی، عارف آقاسی، شجاع خلیل‌زاده، محمد آقاجان‌پور، محمد نادری، صفا هادی، گوستاوو واگنین، آلوارو خیمنز، مهدی شیری، مهدی هاشم‌نژاد و عارف رستمی/ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها