پیروزی سپاهان در شب اخراج ۲ بازیکن

کد خبر: 1258779

سپاهان ایران در بازی خانگی با نتیجه یک بر صفر مقابل نیروی هوایی عراق برنده شد.

پیروزی سپاهان در شب اخراج ۲ بازیکن

سپاهان ایران در چارچوب رقابت‌های هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۱:۳۰ امشب به میزبانی ورزشگاه آزادی به مصاف نیروی هوایی عراق رفت و با نتیجه یک بر صفر برنده شد. سپاهان در این بازی با اخراج محمدجواد حسین زاده و هادی محمدی بازی را با ۹ بازیکن به پایان رساند و سه امتیاز مهمی را به دست آورد.

سپاهان یک - نیروی هوایی صفر

مکان: ورزشگاه آزادی

زمان: ساعت ۲۱:۳۰

گل: فرشاد احمدزاده دقیقه ۵ برای سپاهان

کارت زرد: فرشاد احمدزاده(۸)، رامین رضاییان(۸۲) و پیام نیازمند (۱۰۰) از سپاهان - ابراهیم بایش(۲۴)، سعد عبدالامیر (۲۷)، فرانکو آتچو(۸۱) و سعدون(۸۲)

کارت قرمز: محمدجواد حسین نژاد دقیقه ۴۳ و هادی محمدی دقیقه ۹۰ از سپاهان

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، هادی محمدی، محمد دانشگر، رامین رضاییان، میلاد زکی پور، محمد قربانی، محمد کریمی، محمدجواد حسین نژاد، آریا یوسفی(۴۶ ، شهریار مغانلو)، فرشاد احمدزاده(۹۳ ، سیاوش یزدانی) و رضا اسدی(۷۶ ، برایان دابو).

ترکیب نیروی هوایی: محمد حمید، حمود مشعان، باکاری اندیایه(۶۰ ، کریم عبدالحکیم)، مصطفی سعدون، رسلان حنون، سعد عبدالامیر(۸۰ ، سیمسپسون ادوکو)، فرانکو آتچو، ابراهیم بایش، همام طارق(۵۹ ، محمد قاسم مجید)، علی جاسم و مهند عبدالرحیم.

لحظات حساس

گل‌ اول سپاهان (توسط فرشاد احمدزاده، دقیقه ۵): پس از اشتباه دروازه‌بان برای کنترل پاس عرضی رامین رضاییان پیش از او به توپ رسید و آن را به سمت دروازه فرستاد که فرشاد احمدزاده در آستانه ورود توپ به دروازه به آن ضربه زد و این گل را به نام خود ثبت کرد.

نیمه اول

این دیدار با سوت داور آغاز شد.

دقیقه ۱۵: روی پاس عرضی رامین رضاییان ضربه خطرناک به سمت دروازه نزدیک بود دوباره روی دروازه حریف خطرساز شود که با واکنش به موقع مدافعان این موقعیت دفع شد. این صحنه مورد بازبینی VAR قرار گرفت و پنالتی تشخیص داده نشد.

دقیقه ۳۷: نیروی هوایی فرصت مناسبی برای گل تساوی داشت اما ارسال به محوطه جریمه را عبدالرحیم با ضربه پرقدرت به بیرون فرستاد و نتوانست دروازه خالی سپاهان را باز کند.

دقیقه ۴۳: محمدجواد حسین نژاد به دلیل خطای خطرناک روی بازیکن حریف با بررسی VAR کارت قرمز مستقیم دریافت کرد و از زمین اخراج شد.

نیمه دوم

دقیقه ۶۲: رسلان حسون با ضربه سر ارسال کرنر را به سمت دروازه سپاهان فرستاد که پیام نیازمند آن را بدون مشکل در آغوش گرفت.

دقیقه ۹۰: به دلیل دخالت یک بازیکن نیروی هوایی روی زمان آغاز مجدد بازی پس از مصدومیت بازیکن سپاهان، بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیر شدند که حاصل آن ۹ نفره شدن میزبانی و اخراج هادی محمدی بود. محمدی با بررسی VAR به دلیل هُل دادن بازیکن حریف با کارت قرمز مستقیم اخراج شد.

دقیقه ۱۰۲: این بازی حساس بالاخره پس از سوت داور به پایان رسید./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد