وزیر ورزش: در داربی یک شهروند هستم

کد خبر: 1262125

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه در داربی 102پایتخت به عنوان یک شهروند حضور پیدا کرده است، گفت: تابوی وجود کمک داور ویدیویی شکسته شده است.


وزیر ورزش: در داربی یک شهروند هستم

کیومرث هاشمی قبل از شروع داربی ۱۰۲ پایتخت با حضور در ورزشگاه آزادی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: به عنوان یک شهروند به ورزشگاه آزادی آمده‌ام و برای اولین بار داربی با وجود کمک داور ویدیویی برگزار می‌شود. با برنامه‌ریزی فدراسیون فوتبال، رسالت ورزش کشور است که در سایر ورزشگاه‌ها نیز کمک داور ویدیویی را داشته باشیم و عدالت رعایت شود.

وی ادامه داد: همچنین برای اولین بار است که حضور بانوان را در داربی می‌بینیم و امیدواریم همه هواداران کشور به ویژه تماشاگران آقا شرایط را به گونه‌ای فراهم کنند که این دیدار را بدون هیچ حاشیه‌ای را از نزدیک ببینند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه اقدامات خوبی صورت گرفته و دولت مردمی حرف نمی‌زند و عمل می‌کند، عنوان کرد: در مورد کمک داور ویدیویی آقای تاج در زمان خودش صحبت خواهد کرد. تابو شکسته شده است و اتفاقات خوبی رخ داده است. همچنین نیازمند هماهنگی با فیفا هستیم.

هاشمی ادامه داد: در مورد کیفیت زمین چمن ورزشگاه نیز باید بگوییم که خیلی کیفیت بهبود یافته است و نگهداری خوبی صورت گرفته است. زمانی که در راس ورزش کشور قرار گرفتیم نیم متر خزانه چمن نداشتیم و می‌توانیم بروید ببینید برابر همین زمین، خزانه چمن داریم و امیدوار هستیم شرایط زمین همواره فراهم باشد و تیم‌های باشگاهی و تیم‌ملی به خوبی از زمین ورزشگاه آزادی استفاده کنند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها