استقلال از گل‌محمدی شکایت کرد

کد خبر: 1262190

باشگاه استقلال تهران از سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شکایت کرد.

استقلال از گل‌محمدی شکایت کرد

باشگاه استقلال تهران از سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شکایت کرد.

باشگاه استقلال در واکنش به اظهارات یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس علیه آبی‌ها پس از تساوی سرخابی‌ها در شهرآورد ۱۰۲، از گل‌محمدی شکایت کرد.

باشگاه استقلال در بیانیه‌ای اعلام کرد:

    در پی تهمت یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس به رئیس فدراسیون فوتبال و مدیرعامل باشگاه استقلال و ادعای کذب درباره رابطه مهدی تاج و علی خطیر، باشگاه استقلال از سرمربی پرسپولیس به کمیته های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

    حرف‌های سرمربی پرسپولیس توهین آشکار به ارکان قضایی مستقل فدراسیون فوتبال و تهمت ناروا به رییس فدراسیون فوتبال و مدیرعامل باشگاه استقلال است و این باشگاه پیگیری این تهمت ناروا در مجامع قضایی فدراسیون فوتبال را حق قانونی خود می داند.

دربی پایتخت در حالی با تساوی یک بر یک به اتمام رسید که یحیی گل‌محمدی در نشست خبری مدعی شد که رفاقت علی خطیر(مدیرعامل استقلال) با مهدی تاج(رئیس فدراسیون فوتبال) موجب شد تا تصمیمات داور به سود استقلال باشد و این تیم از شکست رهایی پیدا کند./ایرنا

واکنش استقلال به بیانیه پرسپولیس؛ با VAR، امتیاز بادآورده به یک تیم خاص نمی‌رسد

باشگاه استقلال در بیانیه‌ای به بیانیه باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش ایرنا، باشگاه استقلال در بیانیه‌ای پاسخ بیانیه باشگاه پرسپولیس را داد. در این بیانیه آمده«در شرایطی که اغلب کارشناسان داوری معتقدند علاوه بر پنالتی آشکار دقایق پایانی، یک پنالتی دیگر هم در محوطه جریمه پرسپولیس رقم خورده است، باشگاه رقیب طبق معمول دست پیش را گرفته تا فضای فوتبال را به سود خود تغییر بدهد.

خوشبختانه امروز جامعه فوتبال ایران به وضوح دید اگر وی ای آر در لیگ برتر باشد و عدالت رعایت شود، امتیاز باد آورده به یک تیم خاص نمی رسد.

هرچند دوستان به حدی به گل های آفساید، گل های اشتباه، پنالتی های ناحق عادت کرده اند که وقتی یک بار با تکنولوژی حق به حقدار می رسد لب به اعتراض می گشایند.

کاش یک نفر به دوستان یادآوری کند اگر تکنولوژی سیستم کمک داور ویدیویی از ابتدای لیگ برتر در ایران بود، الان در نیمه پایینی جدول حضور داشتند چرا که عبور توپ از خط دروازه که در غیاب وی ای آر دیده نشد، گل صد درصد آفساید که به اشتباه قبول شد و چندین مورد دیگر با کمک تکنولوژی سرنوشت دیگری پیدا می کرد.

بازی های رقیب مقابل آلومینیوم، گل گهر، ذوب آهن، هوادار و ... را با وی ای آر تصور کنید تا به عمق فاجعه پی ببرید. در همین چند مورد، ۷ امتیاز به لطف نبود وی ای آر نصیب دوستان شده و طبیعی است بد عادت شده باشند.

نکند این بیانیه عجیب و عجولانه و اعتراض به برگزاری دربی با تکنولوژی کمک داور ویدیویی هم برای آن است که وی ای آر به فوتبال ایران نیاید و اشتباهات داوری به نفع یک تیم خاص که در ایران تبدیل به جزئی از فوتبال شده، ادامه پیدا کند.

همین که سرمربی تیم رقیب در کنفرانس مطبوعاتی خود به وضوح با ورود وی‌آی‌آر به فوتبال ایران مخالفت می‌کند گواه حقیقت این ماجرا است که متاسفانه این تیم به نبود تکنولوژی و تبعات آن که همیشه به نفع آنها بوده عادت کرده است.

باشگاه استقلال ضمن قدردانی از تمامی مسئولانی که زمینه برگزاری شهرآورد ۱۰۲ با وی ای آر را فراهم کردند، امیدوار است این تکنولوژی در تمامی بازی های لیگ برتر مورد استفاده قرار بگیرد تا جدول رده بندی شکل واقعی پیدا کند.»

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها