واکنش «اینفانتینو» به حضور بانوان در دربی تهران

کد خبر: 1262194

رئیس فیفا: در شهریور ماه، خوشحالم که با ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران، در شهر نیویورک دیدار کردم و در آنجا در مورد توسعه فوتبال زنان در کشور و پیشرفت‌های حاصله در زمینه حضور زنان در استادیوم های فوتبال گفتگو کردیم.

واکنش «اینفانتینو» به حضور بانوان در دربی تهران

 رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) به حضور بانوان در ورزشگاه آزادی در دیدار دربی ۱۰۲ بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال واکنش نشان داد.

جانی اینفانتینو در صفحه شخصی‌اش نوشت:

در شهریور ماه، خوشحالم که با ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران، در شهر نیویورک دیدار کردم و در آنجا در مورد توسعه فوتبال زنان در کشور و پیشرفت های حاصله در زمینه حضور زنان در استادیوم‌های فوتبال گفت‌وگو کردیم. از این رو با خوشحالی فراوان متوجه شدم که حدود 3 هزار زن امروز در دربی تهران بین پرسپولیس و استقلال حضور داشتند. به لطف گفت‌وگوی مستمر فیفا و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، پیشرفت‌هایی در حال انجام است. مجدداً آنچه را که در شهریورماه به رئیس‌جمهور رئیسی گفتم، تکرار می‌کنم که در آینده نزدیک برای گفت‌وگوهای بیشتر به ایران سفر خواهم کرد. مسائل مربوط به فوتبال این کشور یک نیروی قابل توجه در فوتبال آسیا است و مهم است که ما همچنان روابط کاری مثبت و پرباری را که ایجاد کرده‌ایم، پرورش دهیم./تسنیم

photo_2023-12-14_22-27-05

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها