بازیکن پیشین استقلال: نکونام کار غیراخلاقی نکرد

کد خبر: 1262615

بازیکن پیشین استقلال درباره شادی گل نکونام در داربی گفت: نکونام کار غیراخلاقی نکرد زیرا برخی مربیان مثل او شادی خود را با رفتارشان نشان می‌دهند.

بازیکن پیشین استقلال: نکونام کار غیراخلاقی نکرد

رضا عادلخانی، بازیکن پیشین استقلال درباره تساوی این تیم در داربی ۱۰۲ اظهار کرد: استقلال بازی خوبی مقابل پرسپولیس انجام داد و می‌توانست برنده بازی شود. به هرحال سهم استقلال از این بازی تساوی بود. در کل بازی متعادلی را شاهد بودیم و هر دو تیم دویدند و جنگیدند تا برنده شوند؛ اما حق‌شان مساوی بود که در نهایت به آن رسیدند.

او درباره این که خیلی‌ها معتقدند پنالتی استقلال درست نبود؟ ادامه داد: به نظر من داور می‌توانست یک پنالتی دیگر هم برای استقلال بگیرد. پنالتی که داور برای استقلال در این بازی گرفت خیلی پنالتی بود. مدافع پرسپولیس با بی‌احتیاطی تکل زد و تعادل هافبک استقلال را به هم زد.  وقتی خطای پنالتی رخ داده، دلیلی ندارد تا داور بعد از بازبینی صحنه اعلام پنالتی نکند. حتی خطای قبلی که داور فیلم آن را از طریق VAR بررسی کرد هم جا داشت تا پنالتی اعلام شود، چون دست مهاجم استقلال را همان مدافعی که پنالتی داد، قفل کرده بود. به نظرم اگر در این بازی VAR نبود حق استقلال تضییع می‌شد.

این بازیکن پیشین استقلال درباره شادی گل نکونام افزود: به هر حال در دقایق آخر صاحب پنالتی شوید و به گل برسید، شادی گل انجام می‌دهید. نکونام مربی حرفه‌ای است و کارش را بلد است. نکونام کار غیراخلاقی نکرد زیرا برخی مربیان مثل او شادی خود را با رفتارشان نشان می‌دهند.

عادلخانی درباره کیفیت داربی ۱۰۲ بیان کرد: این بازی همیشه به خاطر هواداران ۲ تیم حساس است و به همین خاطر تیم‌ها کیفیت لازم را از دست می‌دهند. در نیمه اول دو تیم محتاط بودند و نمی‌خواستند گلی دریافت کنند اما به نظرم استقلال در نیمه دوم بهتر عمل کرد و می‌توانست برنده شود اما به هر حال این بازی به تساوی رسید.

او درباره دیدار استقلال مقابل نساجی در ادامه رقابت‌های لیگ برتر تصریح کرد: بازی سختی است و استقلال باید در این بازی به برتری برسد. زیرا ۳ هفته است این تیم به برد دست نیافته است و همان طور که در بازی‌های خانگی در این فصل به برد رسیده است باید در این دیدار هم به دنبال ۳ امتیاز باشد. تیم نساجی هم در این فصل نتایج خوبی نگرفته و با مهدی رحمتی به دنبال موفقیت در این بازی است. بازی‌های این دو تیم از گذشته همیشه جذاب بوده و امیدوارم باز هم شاهد چنین اتفاقی باشیم.

این بازیکن سال‌های دور تاج درباره این که آیا استقلال می‌تواند عنوان قهرمانی نیم فصل را کسب کند؟ گفت: استقلال در این فصل نتایج خوبی گرفته و می‌تواند یکی از مدعیان قهرمانی باشد. قهرمانی نیم فصل مهم نیست و باید در آخر فصل به این عنوان دست پیدا کنیم. استقلال اگر در نیم فصل تقویت شود و بتواند چند بازیکن جدید بگیرد می‌تواند به قهرمانی فکر کند./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها