مربی ۵۶ ساله اسپانیایی جای رحمتی را گرفت

کد خبر: 1263500

سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی انتخاب شد.

مربی ۵۶ ساله اسپانیایی جای رحمتی را گرفت

در پی تصمیم مدیریت باشگاه در سمت سرمربیگری، ضمن قدردانی از زحمات سیدمهدی رحمتی و با توجه به توافقی که با ایشان صورت گرفت، در همین راستا بررسی‌های جامع و دقیقی از چند مربی داخلی و خارجی به‌عنوان گزینه‌های مطرح بعمل آمد.

درنهایت با توجه به زمان محدود اما با بیشترین دقت و جزیی‌نگری، «لوکاس آلکاراز» مربی ۵۶ ساله اسپانیایی با دارا بودن رزومه مناسب و سابقه طولانی در اولویت گزینه‌ها قرار گرفت و پس از مذاکرات اولیه، حضور وی در ایران به‌مدت یک‌ونیم فصل قطعی شد.

«آلکاراز» از سن ۲۹ سالگی حضور در سطح اول اسپانیا را در جرگه مربی‌گری تجربه کرده و آلمریا، لوانته، الچه، گرانادا، زاراگوزا و المپیاکوس قبرس از مطرح‌ترین تیم‌هایی است که در کارنامه او به‌عنوان مربی و سرمربی دیده می‌شود. همچنین در سطح ملی نیز سرمربیگری تیم ملی الجزایر در سوابق وی وجود دارد.

با عنایت به توافقات صورت‌گرفته، تغییر شرایط تیم و همچنین بهبود جوانب کلی در تمامی رده‌ها و ترمیم زیرساخت‌های فنی کلیه باشگاه، به‌عهده و زیرنظر «آلکاراز» خواهد بود.

به‌منظور ‌درخواست عمده هواداران، دغدغه‌ها، نگرانی‌ها و برخی اتفاقات ناگوار دامن‌گیر، سیاست باشگاه نساجی در زمینه انتخاب سرمربی، درمان ریشه‌ای عیوب و کمبودها بوده و به‌همین دلیل انتخاب یک مربی باتجربه، با دانش فنی بالا که سال‌های متمادی در لالیگا و دیگر سطوح مطرح فوتبال دنیا در عرصه مربی‌گری فعالیت داشته، عاقلانه‌ترین تصمیم ممکن بوده است.

امید است با حمایت و همدلی هواداران پرشور و فهیم و تلاش‌های آلکاراز، باشگاه نساجی مازندران به شرایط ایده‌آل بازگردد./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها