تقسیم امتیاز استقلال و گل‌گهر در سیرجان

کد خبر: 1263928

تیم فوتبال استقلال در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال در سیرجان مقابل گل‌گهر سیرجان به تساوی دست یافت و دو امتیاز حساس از دست داد.

تیم فوتبال استقلال در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال در سیرجان مقابل گل‌گهر سیرجان به تساوی دست یافت و دو امتیاز حساس از دست داد.

تیم‌ فوتبال استقلال از ساعت 15 امروز (یکشنبه) در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه شهید سردار قاسم سلیمانی سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و با تساوی یک بر یک متوقف شد. مسیح زاهدی در دقیقه 20 گل‌گهر را پیش انداخت، ولی کوین یامگا در دقیقه 44 از روی نقطه پنالتی گل تساوی را به ثمر رساند.

در سال‌های اخیر پنالتی‌های زیادی در دیدار استقلال و گل‌گهر اتفاق افتاده و کوین یامگا چند بار از نقطه پنالتی دروازه حریف آبی‌پوشان را باز کرده بود و امروز هم با همین فرمول تکراری موفق به این کار شد.

شاگردان جواد نکونام با این تساوی 29 امتیازی شدند و در صورت برتری سپاهان در بازی با آلومینیوم اراک صدر جدول را از دست خواهند داد. شاگردان اوزونیدیس نیز با 19 امتیاز در رده هفتم جدول ایستادند.

ترکیب گل‌گهر: محمدرضا اخباری، ابوالفضل رزاق‌پور، مسیح زاهدی، سامان فلاح، بهنام برزای، حمید بوحمدان (5+90 - پوریا لطیفی‌فر)، احمدرضا زنده‌روح، علیرضا علیزاده، سعید سحرخیزان (74 - میشل تی ورده)، علیرضا کوشکی (86 - امیر اسلام‌طلب) مهدی ممی‌زاده (74 - اریک بایناما).

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، آرمین سهرابیان، کوین یامگا، ابولفضل جلالی (75 - جعفر سلیمانی)، مهدی مهدی‌پور (75 - سعید مهری)، آرش رضاوند (86 - زبیر نیک‌نفس)، آرمان رمضانی (86 - آرمان رمضانی)، امید حامدی‌فر، مهرداد محمدی (64 - پیمان بابایی)، روزبه چشمی و صابر حردانی.

داور: پیام حیدری

نیمه اول

دقیقه 13: توپی از جناح راست به محوطه جریمه گل‌گهر ارسال شد که به شکل اتفاقی در حال رفتن به داخل دروازه بود، اما مدافعان تیم میزبان توپ را بیرون کشیدند.

دقیقه 20: گل‌گهر صاحب ضربه ایستگاهی شد که توپ ارسالی توسط ابوالفضل رزاق‌پور را مسیح زاهدی وارد دروازه استقلال کرد.

دقیقه 35: شوت سعید سحرخیزان از پشت محوطه جریمه استقلال به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

دقیقه 38: حمید بوحمدان به دلیل خطا از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 43: کوین یامگا در محوطه جریمه گل‌گهر قصد ارسال توپ را داشت که توپ به دست مدافع این تیم خورد تا داور به نشانه پنالتی سوت خود را به صدا درآورد.

دقیقه 44: یامگا پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و موفق به باز کردن دروازه این تیم شد.

دقیقه 4+45: صالح حردانی با خطا روی بازیکن گل‌گهر با کارت زرد داور جریمه شد.

نیمه دوم

دقیقه 57: ضربه سر احمدرضا زنده‌روح به شکلی خطرناک از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه 65: اشتباه علیرضا علیزاده باعث شد توپ به آرمان رمضانی برسد که ضربه مهاجم استقلال را محمدرضا اخباری به زیبایی راهی کرنر کرد.

دقیقه 77: گل‌گهر درون محوطه جریمه استقلال صاحب موقعیتی مناسب شد، ولی ضربه بازیکن این تیم را سیدحسین حسینی به زببایی از منطقه خطر دور کرد.

دقیقه 80: ابوالفضل جلالی که تعویض شده بود به دلیل اعتراض روی نیمکت با کارت زرد داور جریمه شد. علیرضا علیزاده از گل‌گهر نیز دیگر بازیکنی بود که از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 90: شوت پیمان بابایی دقت کافی را نداشت و به بیرون رفت./تسنیم

حجم ویدیو: 1.82M | مدت زمان ویدیو: 00:00:26 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها