جزئیات مرگ دلخراش دختر ملی‌پوش فوتبال ایران

کد خبر: 1263949

قائم مقام باشگاه خاتون بم در مورد حادثه‌ای که منجر به فوت بازیکن این تیم شد، جزئیاتی ارائه داد.


جزئیات مرگ دلخراش دختر ملی‌پوش فوتبال ایران

قائم مقام باشگاه خاتون بم در مورد حادثه‌ای که منجر به فوت بازیکن این تیم شد، جزئیاتی ارائه داد.

ملیکا محمدی هافبک تیم ملی فوتبال زنان و تیم خاتون بم، بامداد سوم دی ماه در سانحه رانندگی جان باخت و دو نفر از هم تیمی‌هایش به نام‌های بهناز طاهرخانی و زهرا خواجوی مجروح و راهی بیمارستان شدند.

ایمان فرزین، قائم مقام باشگاه فوتبال خاتون بم در مورد جزئیات این حادثه دلخراش به ایسنا گفت: این بازیکنان شام جایی دعوت بودند و شب در حال بازگشت به هتل محل اقامت خود در بم بودند. در مسیری که ۱۰ دقیقه بیشتر نبوده گویا راننده خوابش می‌برد و خودرو چپ می‌کند.  

او ادامه داد: خودشان رانندگی نمی‌کردند و ماشین می‌گیرند تا به هتل برگردند که بعد از چپ کردن ماشین، متاسفانه ملیکا فوت می‌کند.  

او در مورد وضعیت بهناز طاهرخانی که گفته شده در کماست، گفت: سطح هوشیاری او بالاتر آمده و امیدواریم بهتر شود.

به گزارش ایسنا، زهرا خواجوی دروازه‌بان تیم ملی فوتبال زنان نیز دچار شکستگی لگن شده و در بخش بستری است. همچنین راننده خودرو مشکل خاصی نداشته و ترخیص شده است.

آخرین وضعیت بازیکنان خاتون بم بعد از حادثه رانندگی

رئیس بیمارستان پاستور بم در خصوص وضعیت عمومی دو بازیکن تیم فوتبال خاتون بم گفت: بهناز طاهرخانی که دچار ضربه مغزی شده، سطح هوشیاری پایینی دارد و در کمای خفیف و در ICU بستری است.

دکتر حسین آقاعسکری ظهر امروز سوم دی ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: زهرا خواجویی دروازه‌بان و بهناز طاهرخانی مدافع تیم ملی فوتبال بانوان به همراه راننده خودرو در تصادف بامداد امروز مصدوم شدند و ملیکا محمدی جان باخت.

وی افزود: زهرا خواجویی دچار شکستگی لگن شده و در بخش بستری است.

آقاعسکری گفت: همچنین راننده خودرو مشکل خاصی ندارد و ترخیص شده است.

وی با اشاره به اینکه روند درمان بازیکنان ادامه دارد، افزود: احتمال اعزام مصدومان به مرکز استان بعید است.

به گزارش ایسنا، امروز فرماندار بم نیز از بازیکنان حادثه دیده تیم فوتبال خاتون بم در بیمارستان عیادت کرد و در جریان روند درمان آنان قرار گرفت./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها