عنایتی: عدالت اجرا می‌شد باید با ۴ گل می‌بردیم

کد خبر: 1263955

سرمربی تیم فوتبال پیکان تنها کمبود تیمش برای شکست فولاد را نبود خودباوری در بین شاگردان خود دانست.

عنایتی: عدالت اجرا می‌شد باید با ۴ گل می‌بردیم

سرمربی تیم فوتبال پیکان تنها کمبود تیمش برای شکست فولاد را نبود خودباوری در بین شاگردان خود دانست.

رضا عنایتی در نشست خبری پس از جدال خانگی شاگردانش مقابل فولاد خوزستان که به تساوی بدون گل انجامید، اظهار داشت: اتفاق رخ افتاده (درگذشت ملیکا محمدی ملی‌پوش فوتبال بانوان) را به جامعه فوتبال تسلیت می‌گویم. به تیم پیکان تبریک و به فولاد خسته نباشید می‌گویم. بینندگان مسابقه، بازی بسیار جذاب و سرشار از موقعیت گلزنی را دیدند. فقط به خودباوری لازم داشتیم تا این دیدار را با گل‌های زیادی ببریم که این اتفاق نیفتاد.

وی با بیان اینکه خودروسازان با گذشت زمان شرایط بهتری تجربه می‌کنند، گفت: ان‌شاءالله دقت خودمان را در زدن ضربات آخر بالا ببریم. بچه‌ها تمام تلاش خود را کردند و اگر عدالت فوتبال اجرا می‌شد، این بازی حداقل باید با چهار گل به سود پیکان تمام می‌شد. باید به سرعت ریکاوری کنیم و برای دیدار مهم بعدی (مقابل استقلال) آماده شویم. بعد از این مسابقه باید برنامه‌های خودمان را اجرا کنیم تا نیم‌فصل بهتری پیش رو داشته باشیم.

سرمربی پیکان با تمجید از مدیران باشگاه پیکان تصریح کرد: از احمد مددی (مدیرعامل باشگاه پیکان) و اعضای هیئت مدیره باشگاه تشکر می‌کنم که قبل و بعد از بازی، روحیه بسیار خوبی به بازیکنان دادند. امیدوارم با کمک یکدیگر، شرایط را برای پیکان تغییر بدهیم. هماهنگی فوق‌العاده‌ای میان کادر فنی و مدیریت پیکان وجود دارد و امیدوارم همسو با یکدیگر، تفکرات خودمان را پیش ببریم.

عنایتی در مورد لزوم جذب مهاجمی گلزن در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل گفت: حتماً. ما هفته به هفته موقعیت‌های بیشتری ساختیم که نشان می‌دهد بازیکنان به بلوغ تاکتیکی رسیده‌اند. آنها می‌دانند چه می‌خواهیم و تمرینات اختصاصی زیادی انجام داده‌ایم. برخی مهاجمان ذاتاً گلزن هستند و می‌توانند از فرصت‌ها استفاده کنند. کل دنیا درگیر یافتن مهاجم نوک تمام‌عیار است و با توجه به سازندگی بسیار کم فوتبال ایران، جذب چنین مهاجمی خیلی سخت است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است باشگاه پیکان مهاجمی خارجی جذب کند یا خیر، خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم ضعف‌های‌مان را در نقل‌وانتقالات پوشش بدهیم و برنامه خود را تقدیم مدیران پیکان کرده‌ایم. باشگاه هم در این باره حساسیت دارد و با ما همکاری می‌کند. راهی جز این نداریم که اگر گزینه داخلی پیدا نکردیم، گزینه خارجی جذب کنیم. «اوکی» را هم از باشگاه گرفتیم./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها