درگیری در انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی/ حمله سعید عبدولی به خبرنگاران با الفاظ رکیک!

کد خبر: 1264657

چهره عنوان‌دار کشتی جهان و المپیک پس از باخت برادرش در انتخابی تیم ملی دست به اقدامات ناشایست زد و با بر هم زدن جلو سالن به داوران و خبرنگاران توهین کرد.

درگیری در انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی/ حمله سعید عبدولی به خبرنگاران با الفاظ رکیک!

در ادامه رقابت‌های روز نخست کشتی فرنگی قهرمانی ایران به عنوان مرحله نخست انتخابی تیم ملی، امیر عبدی، دارنده مدال‌های برنز جوانان و امیدهای جهان در یک‌چهارم وزن ۷۷ کیلوگرم به مصاف علیرضا عبدولی - یکی از برادران سعید عبدولی، ملی‌پوش سابق کشتی فرنگی ایران و دارنده مدال‌های طلای جهان و برنز المپیک رفت و با نتیجه سنگین هشت بر صفر شکست خورد و از رسیدن به نیمه‌نهایی بازماند.

پس از این باخت، سعید عبدولی، چهره شاخص کشتی ایران که به عنوان مربی برادرش را هدایت می‌کرد، بار دیگر دست به حاشیه‌سازی زد و جو سالن رقابت‌ها را به شدت به هم ریخت.

سعید عبدولی به همراه کرامت عبدولی، برادرش، به سمت میز داوران هجوم بردند و شدیدا با الفاظ زشت به آنها اعتراض کردند. در این هنگام ماموران نیروی انتظامی و دیگر عوامل اجرایی وارد ماجرا شدند و جلوی برادران عبدولی را گرفتند. با این وجود آنها همچنان دست‌بردار نبودند و بارها به سمت داوران برگشتند و با الفاظ ناشایست به آنها اعتراض کردند.

در این هنگام سعید عبدولی به خبرنگارانی که در حال گرفتن عکس و فیلمبرداری از این اتفاقات بودند هجوم برد و به آنها گفت تلفن همراهتان را به من بدهید اما وقتی با مخالفت آنها روبه‌رو شد با به کار بردن الفاظ رکیک خطاب به آنها گفت: «تف به ذات همه شما!»

عبدولی در ادامه قصد حمله ور شدن یه سمت خبرنگاران را داشت که افراد حاضر جلوی او را گرفتند.

تماشاگران و کادر فنی تیم ملی نیز شدیدا از اتفاقات پیش‌آمده ابراز گلایه و تاسف کردند.

باید منتظر ماند و دید کمیته انضباطی فدراسیون کشتی چه برخوردی با چهره پرحاشیه کشتی ایران و بی‌احترامی او به اصحاب رسانه خواهد داشت؟/ایسنا

دلجویی سعید عبدولی از خبرنگاران با حضور در هتل

دارنده مدال طلای جهان و برنز المپیک پس از حواشی بوجود آمده با حضور در هتل محل اقامت خبرنگاران از آنها بابت اتفاقات پیش آمده بعد از مبارزه برادرش دلجویی کرد.

به گزارش ایسنا، بعد از مبارزه علیرضا عبدولی با امیر عبدی در جریان رقابت های وزن ۷۷کیلوگرم قهرمانی کشتی فرنگی کشور، سعید عبدولی مدیر فنی تیم خوزستان شدیدا نسبت به داوری این کشتی اعتراض داشت و سمت میز هیئت ژوری رفت.

در همین حین شلوغ شدن کنار تشک و میز ژوری منجر به برخوردهای بدی شد که دلخوری خبرنگازان را به همراه داشت.

پس از این اتفاقات سعید عبدولی در هتل محل اقامت خبرنگاران حاضر شد و از خبرنگاران بابت اتفاقات بوجود آمده دلجویی کرد

وی در این باره گفت: متاسفانه جو را متشنج کردند درحالیکه من صرفا اعتراضم را به داوری عنوان می کردم. دور تشک شلوغ شد و آن میان اتفاقاتی افتاد که منجر به عصبانیت من شد اما هیچ قصدی برای بی احترامی به خبرنگاران یا دیگران را نداشتم و از اتفاقات بوجود آمده عذرخواهی می‌کنم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها