نشست خبری سرمربیان | ویسی: تراکتور گردن‌کلفت بود

کد خبر: 1265176

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بعد از شکست تیمش برابر تراکتور گفت قبل از دریافت گل اول می‌توانستیم به گل برسیم اما کم‌تجربه بودیم. نیمه دوم بازتر بازی کردیم اما تراکتور بازی را برد.

نشست خبری سرمربیان | ویسی: تراکتور گردن‌کلفت بود

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بعد از شکست تیمش برابر تراکتور گفت قبل از دریافت گل اول می‌توانستیم به گل برسیم اما کم‌تجربه بودیم. نیمه دوم بازتر بازی کردیم اما تراکتور بازی را برد.

عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری بعد از بازی با تراکتور که به شکست ۳ بر صفر تیمش انجامید، اظهار کرد: سال نوی میلادی را به بازیکنان خارجی تراکتور تبریک می‌گویم و برد را هم به این تیم تبریک می‌گویم. بازی خیلی برای هر دو تیم خوب بود. قبل از دریافت گل اول می‌توانستیم به گل برسیم اما کم‌تجربه بودیم. نتوانستیم مقابل تیم گردن کلفت تراکتور به گل برسیم. نیمه دوم بازتر بازی کردیم اما باز هم در امر گلزنی موفق نبودیم و تراکتور بازی را برد.

او ادامه داد: حواشی همیشه در آبادان وجود دارد. با روحیه بسیار نامناسب و بد به تبریز آمدیم و از لحاظ روحی خوب نبودیم ولی آنها بازی خوبی انجام دادند.

ویسی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا مبنی بر اینکه آینده‌اش روی نیمکت صنعت نفت چگونه خواهد بود؟ گفت: سه هفته پیش توافق کردم که بعد از بازی با تراکتوری‌ها از تیم جدا شوم. از هواداران تشکر می‌کنم و عذر می‌خواهم که این فصل نتایج خوبی به دست نیامد. مربی جدید، ۶۰ روز وقت دارد و لطفا هر مربی به آبادان آمد، نگوید که وقت نداشتم.

او در ادامه گفت: در بحث دفاع و ضد حمله نسبتا موفق بودیم. اگر بازیکن تمرکز نداشته باشد نمی‌تواند کاری انجام دهد. چند روز روی این کار کردیم اما نشد. در نقطه صفر شروع حملات حریف ضعیف عمل می‌کنیم. طالب ریکانی و آل قریش هم مصدوم بودند و تمرین نکردند.

ویسی ادامه داد: لیگ بسیار پویا و خوبی است و چند تیم در بالای جدول تاب می‌خورند و چهار، پنج تیم در پایین جدول برای ماندن می‌جنگند. تیم‌هایی که برای سهمیه می‌جنگند هم بقا در میان جدول را تضمین کرده‌اند.

او همچنین گفت: چند سال است که بازیکنان خوب و تراز اولی در لیگ وجود ندارند. سال اول با استقلال خوزستان در لیگ ماندیم و سال دوم در پلی‌آف ماندیم و سال سوم قهرمان شدیم. من فقط این را می‌دانم که نتیجه‌گرا هستیم. برخی افراد سودجو نمی‌گذارند سرمربی کارش را انجام دهد. متاسفانه بازیکنانی که از تیم رفتند برای یک عده عزیزتر هستند./ایسنا

تارتار: فعلا به بازیکنان سرباز فکر نمی‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: بازی با آلومینیوم حساسیت و اهمیت زیادی برای تیم ما دارد.

به گزارش ایسنا، مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال ملوان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل آلومینیوم اراک گفت: بازی فردا مثل همه بازی‌های این فصل، سخت خواهد بود. هر دو تیم امسال شرایط مشابه به هم داشتند و تغییرات گسترده‌ای در کادر فنی و بازیکنانشان اتفاق افتاد ولی انصافا هر دو تیم عملکرد خوبی تا اینجای لیگ داشته‌اند.

تارتار ادامه داد: خیلی راجع به تیم خودمان صحبت نمی‌کنم اما آلومینیوم با این همه تغییرات، عملکرد خوبی با مجتبی حسینی داشته و هفته گذشته سپاهان قدرتمند را شکست دادند؛ در مجموع رقابت سختی را برای هر دو تیم در بازی فردا پیش‌بینی می‌کنم.

وی افزود: ما هم امسال شرایط خوبی داشته و بازیکنان ما به خودباوری خوبی رسیده‌اند. در ۱۴ مسابقه گذشته ملوان در این فصل، همه تیم‌ها برای نباختن مقابل ما به میدان آمده‌اند که این مساله برای ما خیلی خوب است. این نشان می‌دهد که ما بازیکنان با کیفیتی داریم که می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند. امیدوارم فردا هم بازیکنان ما تمرکز بالایی داشته باشند و کم‌اشتباه کار کنند تا نمایش خوبی ارائه دهیم.

تارتار گفت: مسعود زائرکاظمینی دچار مصدومیت شده و همراه ما نیست. یکی، دو مورد مصدومیت جزئی داریم که برای بازی فردا رفع خواهد شد.

سرمربی ملوان در پایان در خصوص شایعات حضور بازیکنان سرباز در تیمش گفت: فعلا به بازیکن سرباز فکر نمی‌کنیم. سعی می‌کنیم بازیکنان سربازی را جذب کنیم که قدر این پیراهن را بدانند و قرار نیست از بالا نگاه کنند و باید بدانند به تیم بزرگی آمده‌اند.

خمس: باید برای فوتبالی که ارائه دادیم افتخار کنیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور بعد از پیروزی تیمش برابر صنعت نفت گفت: سطح بالا بازی کردیم و خیلی راضی به تعطیلات می‌رویم.

به گزارش ایسنا، سرمربی تیم فوتبال تراکتور پاکو خمس در نشست خبری بعد از بازی با صنعت نفت آبادان اظهار کرد: این بازی بهترین بازی‌ای بود که مالکیت توپ را داشتیم. سطح بالا بازی کردیم و باید برای فوتبالی که ارائه دادیم افتخار کنیم و خیلی راضی به تعطیلات برویم.

او در رابطه با اینکه قبل از گل اول بین بازیکنان تراکتور ۱۶ پاس رد و بدل شد هم گفت: هدف ما همین است. یک روزهایی سخت است اما بچه‌ها خیلی خوب این کار را انجام دادند و هدف ما همیشه همین است.

ادامه دارد...

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها