الهامی: به حدی شجاعت دارم که عذرخواهی کنم

کد خبر: 1265467

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: پرسپولیس در بهترین فرم خودش قرار دارد اما باید جبران مافات کنیم.

الهامی: به حدی شجاعت دارم که عذرخواهی کنم

ساکت الهامی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس، اظهار داشت: قبل از هر چیز پیشاپیش سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی را به همه مردم ایران به ویژه استان کرمان تسلیت گفته و هفته مقاومت را گرامی می‌دارم. همچنین سال نو میلادی را خدمت همه مسیحیان کشور علی الخصوص ورزشکارانی که در کشورمان هستند و اگر بخواهم خاص صحبت کنم شیمبا و هاروت آبراهمیان تبریک می‌گویم.

*به حدی شجاعت دارم که عذرخواهی کنم

وی افزود: همچنین می‌خواهم درمورد سوء تفاهمی که در نشست خبری قبلی ایجاد شد، چند کلمه صحبت کنم. هیچ وقت بی‌‌ادبی و توهین به مردم خوب رفسنجان و عزیزان رسانه نکرده و نمی‌کنم. اگر سوء تفاهمی پیش آمده همه ساکت الهامی را می‌شناسند و می‌دانند به حدی شجاعت دارم که عذرخواهی کنم. همیشه این مردم و به ویژه تک تک اهالی رسانه برای من عزیز هستند و می‌دانم چه روزهای سختی کنار ما بودند. منظور من از به کار بردن آن جملات، اهالی رسانه و مردم خوب شهر نبودند. می‌دانید منظور من چه کسانی بودند و اگر باز هم سوء تفاهم شده معذرت می‌خواهم.

*پرسپولیس در بهترین فرم خودش قرار دارد

سرمربی مس رفسنجان تاکید کرد: درمورد بازی هم ابتدا به تیم خوب پرسپولیس خوش‌آمد می‌گویم. این تیم در بهترین فرم خودش قرار دارد و ما هم در شرایطی هستیم که برای جبران مافات و شرایطی که پیش رو داریم، باید دل هواداران را شاد کنیم. قول می‌دهم بازی فردا باکیفیت، تاکتیکی و برای هر ۲ تیم سخت است.

*با توجه به شرایط محکوم به شاد کردن هواداران هستیم

الهامی عنوان کرد: با احترام به پرسپولیس مجبوریم دل هواداران را به دست بیاوریم و یک بازی باکیفیت انجام بدهیم‌. این موضوع دلیل بر ضعیف بودن حریف نیست بلکه تیم بسیار خوبی است. کادرفنی بسیار مجرب، باکلاس و فنی‌ای دارد اما با توجه به شرایطی که داریم مجبور و محکوم هستیم فردا برای شادی هواداران بازی کنیم. هرچند از لحاظ کیفیت فوتبالی مشکل نداشتیم اما از لحاظ امتیازی خیلی عقب هستیم.

*اگر آن خبرنگار ناراحت شده، معذرت می‌خواهم

وی درخصوص اینکه در نشست خبری قبلی به یکی از خبرنگاران رفسنجانی لقب شیتیل‌بگیر داد، گفت: گفتم سوء تفاهم شده است. آن خبرنگار برای من و شما عزیز است و شما هم برای من عزیز هستید. خواهش می‌کنم درمورد بازی فردا سوال کنید و همه دست به دست هم بدهیم تا تیم خوب‌مان از این شرایط بیرون بیاید. اگر آن خبرنگار عزیز هم ناراحت شده است، از او معذرت می‌خواهم. نباید آن سوال را می‌کرد اما من هم تند جواب دادم. بار دیگر می‌گویم تمام اهالی رسانه و مردم خوب رفسنجان منظور من نبوده، نیستند و نخواهند بود.

* درمورد لیست باید خود کادرفنی جواب بدهد

سرمربی مس رفسنجان درخصوص اینکه آیا در لیست تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا دست‌کم جای یک بازیکن تیم خودش خالی نیست، توضیح داد: درمورد لیست باید خود کادرفنی جواب بدهد و من در جایگاهی نیستم که در این مورد نظر بدهم‌. اگر بخواهم درمورد غیبت بازیکنان مس رفسنجان در این فهرست صحبت کنم باید بگویم سلیقه‌ای است اما اگر نتایج ما بهتر بود، یک تا ۲ نفر از تیم ما هم می‌توانستند دعوت شوند اما به این دلیل که نتایج خوب نبوده باید به لیست تیم ملی احترام بگذاریم و حمایت کنیم تا در این شرایط فوتبال ما رو به جلو و رو به رشد باشد.

*برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم

الهامی درمورد پیش‌بینی‌اش از نتایج تیم ملی در جام ملت‌ها، عنوان کرد: نمی‌توان پیش‌بینی کرد اما اگر دلی صحبت کنم برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم زیرا تیم و مربی خیلی خوبی داریم. آرزو می‌کنم این تیم بتواند با یک مربی خوب ایرانی موفق شود‌.

* هیچ دلیلی برای انجام ندادن یک بازی خوب و باکیفیت نداریم

وی درخصوص وضعیت نقل و انتقالاتی تیم در شرایطی که شنیده می‌شود پنجره نقل و انتقالات باشگاه بسته است، گفت: الان زمان صحبت کردن درمورد این مسائل نیست اما مشکلاتی وجود دارد و می‌توانیم ۷_۶ ساعت درموردش صحبت کنیم‌. برای بازی فردا هم مشکل داریم و خودتان بهتر از من خیلی مسائل را می‌دانید. این مشکلات از گذشته به الان رسیده است. بحث فردی نیست اما شرایط به شکلی است که برای بازی فردا هیچ دلیلی برای انجام ندادن یک بازی خوب و باکیفیت نداریم. ان‌شاءالله در یک کنفرانس بتوانیم درمورد خیلی موارد با هم صحبت کنیم تا فوتبال شهرمان را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم.

* اطمینان دارم یک بازی خیلی خوب از جانب ۲ تیم خواهد بود‌

سرمربی مس رفسنجان افزود: برای بازی فردا بازیکنانی دارم که همه باشرف و باغیرت هستند‌. خواهیم دید فردا چه فوتبالی بازی می‌کنند. اطمینان دارم یک بازی خیلی خوب از جانب ۲ تیم خواهد بود‌. افرادی که به ورزشگاه می‌آیند یا از طریق تلویزیون بازی را می‌بینند و همچنین اهالی رسانه گه تاج سر من هستند، از این مسابقه لذت می‌برند. 

*هیچکس از علی عدنان خبر ندارد

الهامی درخصوص نفرات غایب مس در این بازی، اظهار داشت: مصدوم داریم. محروم هم محروم شده داریم. هیچکس از علی عدنان خبر ندارد. من و مدیریت باشگاه نمی‌دانیم در این چند روز کجا بوده است. گویا از ایران رفته است. بالای ۴_۳ مصدوم داریم که فکر می‌کنم یک تا ۲ نفر نرسند. قطعا نفراتی که بازی می‌کنند، لایق هستند و می‌توانند به ما کمک کنند. می‌دانم به نسبت کیفیت بازی‌ها، نتایج آنگونه که باید و شاید نیست اما از هواداران خواهش می‌کنم فردا مس رفسنجان را با کیفیت فوتبالش بسنجند. ان‌شاءالله همه ما از این شرایط عبور کنیم. همه در این موضوع دخیل هستیم اما می‌توانیم دست به دست هم بدهیم مانند ابتدای فصل از این وضعیت گذر کنیم.

وی درمورد اینکه یکی از رسانه‌های رفسنجانی انگشت اتهام را درمورد وضعیت مس به سمت هیات فوتبال این شهر گرفته است، توضیح داد: اصلا از این داستان اطلاع ندارم. خدا را قسم می‌خورم که نمی‌دانم. دلیلش چه بود؟

* من در جریان هیات فوتبال نیستم

سرمربی مس درمورد اینکه یکی از دلایل این اتفاق مدیریت نشدن نشست خبری پس از بازی با ملوان است، عنوان کرد: برخی مواقع اتفاق‌هایی در نشست خبری می‌افتد که من تحت فشار هستم‌‌. رسانه‌ها هم حق دارند زیرا تحت فشار هستند. من در جریان هیات فوتبال نیستم. آیا مقصر حرفی که من زده‌ام، این هیات است؟! فقط یک خواهش دارم که به هم کمک کنیم. الان هم خودم به نشست آمدم‌. گفتم شاید به خاطر اتفاقات قبلی ناراحت و دلخور باشید. به همین خاطر آمدم و همه جوره با هم صحبت کردیم. آرزو می‌کنم فردا تیمی که واقعا حقش است، برنده بازی باشد.

*باشگاه همین الان می‌تواند مرا بردارد

الهامی درمورد اینکه آیا اولتیماتومی به وی داده شده که فقط در صورت برد در بازی فردا در مس رفسنجان بماند، گفت: اولتیماتوم که نمی‌دانم هست یا نیست! باشگاه همین الان می‌تواند مرا بردارد. یا روز گذشته و پس از بازی فردا بردارد. فکر نمی‌کنم نه به من و نه به هیچکس دیگری گفته‌ باشند اگر فردا ببازید، شما را برمی‌داریم. هر اتفاقی در فوتبال ممکن است بیفتد زیرا طبیعت فوتبال است. برای همه مربیان دنیا ممکن است چنین اتفاقاتی بیفتد. هر چیزی در فوتبال ممکن است اما در جریان نیستم که کسی به من اولتیماتوم داده باشد. /فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها