توقف پرسپولیس برابر تیم بحران‌زده مس

کد خبر: 1265689

دیدار تیم‌های فوتبال مس رفسنجان و پرسپولیس با نتیجه تساوی به پایان رسید تا سرخپوشان فرصت هم‌امتیاز شدن با استقلال و عبور از استقلال را از دست بدهند.

توقف پرسپولیس برابر تیم بحران‌زده مس

دیدار تیم‌های فوتبال مس رفسنجان و پرسپولیس با نتیجه تساوی به پایان رسید تا سرخپوشان فرصت هم‌امتیاز شدن با استقلال و عبور از استقلال را از دست بدهند.

تیم‌های مس رفسنجان و پرسپولیس در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر از ساعت 17:30 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با تساوی یک - یک خاتمه یافت تا شاگردان گل‌محمدی با 30 امتیاز و قرار گرفتن در جایگاه سوم به کار خود در نیم‌فصل اول پایان دهند. پرسپولیس با توجه به شکست سپاهان برابر شمس آذر این فرصت را داشت که از این تیم عبور کند و در رده دوم بایستد اما شاگردان گل‌محمدی تعارف رقیب خود را پس زدند.

در این بازی شهاب زاهدی در دقیقه 42 ابتدا پرسپولیسی‌ها را پیش انداخت اما لوسیانو پریرا در دقیقه 54 از روی نقطه پنالتی کار را برای میزبان به تساوی کشاند.

مس پیش از این مسابقه در پنج دیدار متوالی تن به شکست داده بود و در بحران قرار داشت.

ترکیب مس رفسنجان: حامد لک، محمد نژادمهدی، رامتین سلیمان‌زاده، حسین کریم‌زاده، مهدی محبی، میثم تیموری، نیما انتظاری، فرشید باقری، محسن آذرباد، محمد خدابنده‌لو و لوسیانو پریرا.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، فرشاد فرجی، دانیال اسماعیلی‌فر( 85- علی بابایی)، محمدمهدی احمدی (70-علی نعمتی)، سینا اسدبیگی، سروش رفیعی (85-مسعود ریگی)، مهدی ترابی (70-محمد عمری)، سعید صادقی (88- حسین کنعانی زادگان)، امید عالیشاه و شهاب زاهدی.

داور: وحید کاظمی

نیمه اول

دقیقه 6: حرکت تیم مس و ضربه محبی که می‌رفت دروازه پرسپولیس را با خطر روبه‌رو کند با مشت بیرانوند برگشت داده شد.

دقیقه 20: شهاب زاهدی نتوانست از ارسال عالیشاه استفاده کند و توپ از مقابل مهاجم پرسپولیس و دروازه مس عبور کرد.

دقیقه 20: محمدمهدی احمدی اولین کارت زرد بازی را گرفت.

دقیقه 41: فرشید باقری هم با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 42: سعید صادقی و نیما انتظاری هم به دلیل درگیری از سوی داور با کارت زرد جریمه شدند.

دقیقه 42: حمله تند و تیز پرسپولیس به نتیجه رسید و شهاب زاهدی دروازه مس را با یک ضربه برگردان باز کرد. در این صحنه دانیال اسماعیلی‌فر پشت مدافعان مس فرار کرد و با یک پاس در عرض توپ را به زاهدی رساند که ضربه این بازیکن در مرحله اول به مدافع مس برخورد کرد و در برگشت زاهدی با یک ضربه برگردان دروازه لک را گشود.

نیمه دوم

دقیقه 53: حرکت انفرادی لوسیانو پریرا در داخل محوطه جریمه فرشاد فرجی را مجبور به خطای روی این بازیکن کرد که داور نقطه پنالتی را نشان داد.

دقیقه 54: پریرا گل مساوی مس را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

دقیقه 60: داور ابتدا خطای مدافع پرسپولیس را پشت محوطه جریمه گرفت و به فرشاد فرجی کارت زرد نشان داد اما بعد از مشورت با کمک داور خود تصمیمش را برگرداند و خطای بازیکن مس را اعلام کرد.

دقیقه 66: امید عالیشاه به دلیل اعتراض شدید با کارت زرد داور مواجه شد.

دقیقه 79: موقعیت خوب مس با تعلل بازیکنان این تیم از دست رفت و ضربه محبی در حالی که بیرانوند از دروازه خارج شده بود توسط مدافعان برگشت داده شد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها