بیرانوند: از استعفای گل‌محمدی شوکه شدیم

کد خبر: 1265716

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با این نمایشی که تیمش در دیدار مقابل مس رفسنجان نشان داد، مدعی قهرمانی نیست!

بیرانوند: از استعفای گل‌محمدی شوکه شدیم

علیرضا بیرانوند دوشنبه شب پس از دیدار تیم‌های فوتبال مس رفسنجان و پرسپولیس که با نتیجه یک بر یک به پایان رسید، اظهار کرد: بنده آدم رکی هستم و باید بگویم با نمایشی که داشتیم در دیدار مقابل مس رفسنجان، مدعی قهرمانی نیستیم.

او افزود: خیلی بد بازی کردیم و واقعا ما را مدعی نبینید؛ از من تا سایر بازیکنان. نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاد و امروز باید این بازی را با نتیجه ۴ بر یک می‌باختیم و هرگز نمی‌پذیرم اگر پرسپولیس می‌خواهد قهرمان شود چنین بازی را انجام دهد.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این‌که قطعا هواداران از این نمایش پرسپولیس ناراحت هستند و به آن‌ها می‌گویم ما را مدعی قهرمانی نبینند، اظهار کرد: تیمی که می‌خواهد قهرمان شود اگر بخواهد بازی را نبرد حداقل باید بهترین بازیکن زمین، دروازه‌بان تیم حریف باشد.  وقتی یک موقعیت ایجاد نمی‌کنیم، شرایط مشخص است. نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاد. همه بازیکنان زحمت می‌کشند چون می‌دانند توقع هواداران برد است اما با چنین نمایشی مدعی قهرمانی نیستیم.

بیرانوند با اشاره به این‌که امیدوارم در نیم فصل دوم شرایط ما بهتر شود و بتوانیم بازیکنان مدنظر را جذب کنیم، گفت: بی‌احترامی به بازیکنان نمی‌کنم اما این اتفاق برای ما رخ داد و من نیز این مساله را اصلا نمی‌پذیرم.

وی در مورد استعفای یحیی گل‌محمدی، بیان کرد: در رختکن شنیدیم، اصلا به ما چیزی نگفته بود و بچه‌ها گفتند آقا یحیی استعفا داده است. شاید در این زمان شجاعت به خرج داده و استعفا کرده است. مربی که این همه افتخار کسب می‌کند شاید تحت فشار بود، شاید انتظارات از او بالا است و شاید باشگاه انتظاراتش را برآورده نکرده است. ما خیلی ناراحت شدیم، ای کاش قبلش با ما صحبت می‌کرد و شاید می‌توانستیم جلوی او را بگیریم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس افزود: امیدوارم بازیکنان با او صحبت کنند و نیم فصل دوم با او کار را ادامه دهیم.  برای هواداران ناراحت کنند است. بازیکنان چند سال است با آقا یحیی کار می‌کنند و امیدوارم مدیرعامل و هیات مدیره با تصمیم گل‌محمدی مخالفت کنند./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها