مخالفت پرسپولیس با استعفای گل‌محمدی

کد خبر: 1265721

باشگاه پرسپولیس: به دنبال کناره‌گیری گل‌محمدی از سرمربیگری تیم پس از تساوی برابر مس رفسنجان، باشگاه پرسپولیس مخالفت خود را با این تصمیم اعلام کرد.

مخالفت پرسپولیس با استعفای گل‌محمدی

 باشگاه پرسپولیس با استعفای یحیی گل‌محمدی از سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه مخالفت کرد.

در پی کناره‌گیری یحیی گل‌محمدی از سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس، پس از تساوی مقابل مس رفسنجان، باشگاه پرسپولیس مخالفت خود را با این تصمیم اعلام کرد.

رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس در این مورد نوشت: «در حالی که یحیی گل‌محمدی دو روز پیش برنامه‌های خود برای نیم‌فصل را به رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ارائه کرده بود، در تصمیمی غافلگیرکننده از سمت خود کناره‌گیری کرد. باشگاه پرسپولیس اعلام می‌کند به‌زودی نشستی را با گل‌محمدی برگزار می‌کند».

 تعجب عضو هیئت مدیره پرسپولیس از استعفای گل‌محمدی

یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نسبت به استعفای یحیی گل‌محمدی واکنش نشان داد.

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی امروز تیمش مقابل مس رفسنجان از سمت خود در این تیم کناره‌گیری کرد.

پس از این اتفاق یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس که ترجیح داد نامش اعلام نشود در این باره به تسنیم گفت: گل‌محمدی دو سه روز پیش از طریق افشین پیروانی لیست نقل‌و‌انتقالاتی نیم‌فصل خود را به باشگاه داد و حتی درخواست یک اردوی خارج از کشور را هم داشت.

وی ادامه داد: ما در باشگاه در چند روز گذشته در حال بررسی چند کشور برای اردو بودیم که حتی یحیی با بعضی از آنها مخالفت کرد. کسی که بخواهد استعفا بدهد که لیست به باشگاه نمی‌دهد! ما خودمان هم شوکه شدیم و نمی‌دانیم چرا گل‌محمدی به یکباره چنین تصمیمی‌ گرفته است و باید آن را بررسی کنیم./تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها