کشتی آزاد بین المللی زاگرب؛

۴ نماینده ایران فینالیست شدند/ قاسم‌پور و شیخ اعظمی در رده‌بندی

کد خبر: 1267985

مسابقات کشتی آزاد بین المللی زاگرب با پیروزی نمایندگان ایران و راهیابی ۴ ملی‌پوش به فینال این دوره از مسابقات به پایان رسید.

۴ نماینده ایران فینالیست شدند/ قاسم‌پور و شیخ اعظمی در رده‌بندی

 رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد رنکینگ در زاگرب پایتخت کرواسی از امروز آغاز و ملی‌پوشان آزادکار به مصاف رقبای خود رفتند، این مسابقات به دلیل اینکه یکی از مسابقات چرخه انتخابی تیم ملی برای کسب سهمیه المپیک و بازی‌های پاریس است برای کشتی‌گیران از اهمیت زیادی برخوردار است.

نتایج به شرح زیر است:

در وزن ۷۹ کیلوگرم که با حضور ۶ کشتی گیر و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، محمد نخودی در دیدار نخست با نتیجه ۷ بر ۳ جوزف لاورنس از آمریکا را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۴ بر ۱ از سد عبداله شیخ اعظمی دیگر نماینده کشورمان گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. شیخ اعظمی نیز در دور بعد با نتیجه ۹ بر ۶ از سد لاورنس از آمریکا گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. شیخ اعظمی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۱۲ بر ۲ مغلوب آوتاندیل کنتچادزه از گرجستان شد و به دیدار رده بندی رفت. نخودی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۶ بر ۶ ایوان ویک از آمریکا را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار به مصاف آوتاندیل کنتچادزه از گرجستان می‌رود. شیخ اعظمی در دیدار رده بندی با ویک از آمریکا مبارزه می‌کند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم کامران قاسم پور پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۲ آووسایمان هابیلا از چین را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۶ بر ۱ ابراهیم جیفتجی از ترکیه را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل کایل اسنایدر قهرمان المپیک و جهان از آمریکا با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. امیرعلی آذرپیرا دیگر نماینده کشورمان در این وزن، در دور اول با نتیجه ۵ بر صفر مقابل رادوسلاو باران از لهستان به پیروزری رسید. وی در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر مایکل ماچیاولو از آمریکا را از پیش رو برداشت.

آذرپیرا در دور بعد با نتیجه ۸ بر ۷ از سد ایساک ترامبل از آمریکا گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر صفر ویکی از هند را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار فینال به مصاف کایل اسنایدر قهرمان المپیک و جهان از آمریکا می‌رود.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم امیرحسین زارع پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر ژیوی دنگ از چین را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۱۱ بر صفر نیکلاس گیویازدوفسکی از آمریکا را از پیش رو برداشت. زارع در مرحله نیمه نهایی با توجه به عدم حضور گنو پتریاشویلی عنوان دار جهان و المپیک از گرجستان پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. امیررضا معصومی دیگر نماینده کشورمان که در گروه دیگر قرار دارد، در دور اول با نتیجه ۶ بر ۲ گیوی ماتچراشویلی از گرجستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۳ بر صفر یوسف حمیدا از مصر را از پیش رو برداشت. معصومی در دور سوم با نتیجه ۸ بر ۴ گئورگی مشویلدیشویلی از آذربایجان را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در دور بعد با نتیجه ۱۱ بر ۶ از سد میسون پاریس دارنده مدال برنز جهان از آمریکا گذشت. دیدار فینال این وزن بین امیرحسین زارع و امیررضا معصومی برگزار می‌شود.

رقابت‌های رده بندی و فینال اوزان فوق از ساعت ۲۰:۳۰ شامگاه پنج‌شنبه ۲۱ دی برگزار می‌شود./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد