آخرین اخبار نقل‌وانتقالاتی سپاهان

کد خبر: 1268338

مدافع تیم فوتبال سپاهان با وجود اینکه در لیست مازاد تیمش قرار گرفته بود، اما به احتمال فراوان در نیم‌فصل دوم لیگ برتر نیز این تیم را همراهی خواهد کرد.

 آخرین اخبار نقل‌وانتقالاتی سپاهان

مدافع تیم فوتبال سپاهان با وجود اینکه در لیست مازاد تیمش قرار گرفته بود، اما به احتمال فراوان در نیم‌فصل دوم لیگ برتر نیز این تیم را همراهی خواهد کرد.

طبق اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران طی روزهای 10 بهمن تا 7 اسفند سال جاری، باشگاه‌ها زمان دارند تا برای نقل‌وانتقالات نیم‌فصل اقدام کنند. سپاهان اصفهان هم به‌عنوان یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر برنامه‌هایی برای فعالیت در این بازه زمانی دارد. این در حالی است که باشگاه سپاهان پیش از بازی با شمس آذر در هفته پانزدهم لیگ برتر با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواهان فسخ قرارداد سه بازیکن شده بود تا بتواند اجازه بازی پیام نیازمند، رضا شکاری و رضا اسدی را دریافت کند.

در چنین شرایطی تصور می‌شد که هادی محمدی، احسان پهلوان و کاوه رضایی با باشگاه اصفهانی مذاکره کنند و برای ادامه روند کاری‌شان تصمیم بگیرند، اما از لحاظ قانونی و حقوقی تا زمانی که به‌صورت رسمی فسخ قرارداد صورت نگیرد طبیعتاً خروج این بازیکنان قطعی نشده است.

در این میان عیسی آل‌کثیر با توجه به نیمکت‌نشینی‌های متوالی تمایل زیادی برای جدایی از جمع طلایی‌پوشان دارد و سیاوش یزدانی نیز در لیست خروج قرار گرفته است. جدایی احتمالی این دو بازیکن بخشی از سقف قرارداد تیم اصفهانی را آزاد خواهد کرد و موانع قانونی این تیم برطرف می‌شود.

به نظر می‌رسد با توجه به دشواری‌های جذب بازیکن مناسب در نیم‌فصل به ویژه در پست مدافع و بعد از ارزیابی دوباره نظرات مورایس (با توجه به وضعیت حاکم بر نقل‌وانتقالات) فعلاً طلایی‌پوشان قید فسخ قرارداد با محمدی را زده‌اند. با این شرایط احتمال بازگشت محمدی به اردوی سپاهانی‌ها پررنگ‌تر از گذشته شد.

آخرین خبرها حاکی از آن است که مذاکرات فولاد و سپاهان نیز برای دریافت رضایت‌نامه آل‌کثیر به خوبی پیش رفته است. همچنین علی جاسم بازیکن الکهرباء که پیش از این با پیشنهاد سپاهان روبه‌رو شده بود، به نظر می‌رسد با توجه به شرایط مدنظر باشگاه عراقی برای صدور رضایت‌نامه و دریافت چند پیشنهاد جدید، احتمال انتقالش به جمع طلایی‌پوشان کاهش یافته است./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها