آخرین حرفهای قلعه‌نویی و جهانبخش پیش از مصاف با فلسطین

قلعه‌نویی: بازیکنان بهترین شرایط را دارند

کد خبر: 1268585

سرمربی تیم ملی فوتبال: امیدوارم با یک نتیجه خوب دل مردم ایران را شاد کنیم.

قلعه‌نویی: بازیکنان بهترین شرایط را دارند

علیرضا جهانبخش، هافبک تیم ملی فوتبال ایران، پیش از بازی با فلسطین ابراز امیدواری کرد که ایران در جام ملت‌های آسیا قدم به قدم در تمام بازی‌ها پیش برود.

علیرضا جهانبخش، پیش از ورود تیم ملی فوتبال ایران به ورزشگاه اجوکیشن سیتی، برای رویارویی با فلسطین درباره این بازی گفت: همه بازیکنان و تیم می‌دانند که قدم اول چقدر اهمیت دارد، بچه‌ها از نظر ذهنی و بدنی آماده هستند، می‌خواهیم قدم اول را محکم برداریم. می‌دانیم که تورنمنت سختی است و تیم‌ها با تمام توان شرکت می‌کنند. تمام تلاشمان را می‌کنیم که به امید خدا بهترین عملکردمان را داشته باشیم. می‌خواهیم نشان دهیم که تیم آماده است و با دعای مردم عزیزمان قدم اول را محکم برداریم.

او درباره هدفش در این تورنمنت گفت: تورنمنت سختی است و تیم‌های فوق العاده خوبی هستند که شانس زیادی برای قهرمانی دارند. بازی‌ها نزدیک است و اختلاف زیادی وجود ندارد. ما به عنوان تیم ایران آماده‌ایم نشان دهیم که تیم‌ ما چه کیفیتی دارد. قدم به قدم پیش می‌رویم. با تمام انرژی وارد بازی با فلسطین می‌شویم. آرزوی بزرگی داریم و می‌خواهیم قدم اول را محکم برداریم.

قلعه‌نویی: حمایت خوبی از ما شد

همچنین امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: اولین بازی‌مان است. هفت ماه تلاش کردیم که به این بازی‌ها برسیم. خوشبختانه در ۱۰ روز گذشته حس خوبی در ایران بود و حمایت خوبی از ما شد. بازیکنان از همه نظر آماده هستند. در چند اردویی که من حضور داشتم فکر می‌کنم الان بازیکنان در بهترین شرایط هستند. بازی اول بسیار مهم است. البته برای ما هر بازی حکم فینال را دارد. امیدوارم با یک بازی خوب و نتیجه خوب دل مردم ایران را شاد کنیم.

حجم ویدیو: 5.68M | مدت زمان ویدیو: 00:01:08 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها