صحبت های طارمی و بیرانوند درباره بازی با امارات

کد خبر: 1270477

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان، حریف امشب این تیم در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا را تیمی پرمهره دانست.

صحبت های طارمی و بیرانوند درباره بازی با امارات

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان، حریف امشب این تیم در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا را تیمی پرمهره دانست.

مهدی طارمی پیش از بازی ایران مقابل امارات در دور سوم مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا 2023، اظهار داشت: امارات قطعاً یک تیم خیلی خوب است. همانطور که هنگ‌کنگ تیم خیلی خوبی بود و بازی خوبی را ارائه کرد.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه افزود: امارات هم طبیعتاً تیم پرمهره‌ای است، اما ما به زمین می‌رویم که بهترین عملکردمان را مقابل تیم امارات نشان بدهیم.

وی درباره افزایش تماشاگران بازی تیم ملی، تصریح کرد: همانطور که می‌دانید ایران جزو تیم‌های قوی این تورنمنت است. شاید در مرحله گروهی یکسری از هواداران نخواهند از بازی اول بیایند، ولی چون می‌دانستند ما از گروه صعود می‌کنیم و خدا را شکر صعود کردیم، از حالا به بعد امیدوارم هواداران بیشتری برای تماشای بازی‌های ما بیایند.

بیرانوند: ایران و امارات می‌خواهند به عنوان صدرنشین صعود کنند

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد تیم‌های ایران و امارات برای بازی امروز شرایط خاص خودشان را دارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا بیرانوند پیش از دیدار ایران مقابل امارات در سومین بازی مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا گفت: امروز آخرین بازی گروهی‌مان است و دو تیم شرایط خاص خودشان را دارند و می‌خواهند به عنوان صدرنشین صعود کند.

وی افزود: شاید امارات برای بردن وارد زمین شود چون می‌خواهد با صدرنشینی به مرحله بعد برود. ما هم مثل همه بازی‌ها برای پیروزی بازی خواهیم کرد. امیدوارم مردم بازی خوبی ببینند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها