جلسه نقل و انتقالاتی خطیر و نکونام

کد خبر: 1270518

مدیرعامل و سرمربی استقلال امروز هم جلسه ای را با یکدیگر برگزار کردند.

جلسه نقل و انتقالاتی خطیر و نکونام

علی خطیر، مدیرعامل باشگاه استقلال امروز در کمپ حجازی حاضر شد تا با جواد نکونام سرمربی تیم جلسه ای را برگرار کند. البته مدیرعامل و سرمربی روز گذشته هم با یکدیگر جلسه داشتند.

 جلسه امروز هم بیشتر درباره  نقل و انتقالات استقلال در نیم فصل برای تقویت تیم بود.

استقلال تاکنون فقط رافائل سیلوا را به خدمت گرفته است و نکونام برای تقویت تیم لیست بازیکنان مورد نیازش را به باشگاه ارائه کرده است.

پنجره استقلال در آستانه باز شدن/ تاییدیه دستیاران ساپینتو به فیفا رسید

باشگاه استقلال نامه تاییدیه دریافت پول سه مربی سابق خارجی تیم فوتبال این باشگاه را به فدراسیون بین‌المللی فوتبال(فیفا) ارسال کرد تا پنجره نقل و انتقالاتی آبی‌پوشان در آستانه باز شدن قرار بگیرد.

به گزارش شامگاه سه‌شنبه ایرنا، پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال پس از صدور حکم فیفا در پرونده مطالبات روی ماتا، پائولو میگوئل دوسانتوس و ژائو ابرئو سه دستیار ریکاردو ساپینتو، سرمربی فصل گذشته این تیم بسته شد.

باشگاه استقلال نامه‌ای را به فیفا ارسال و درخواست کرد که پرداخت مطالبات این سه مربی از محل درآمدهای آبی‌ها در فیفا پرداخت شود. علی خطیر، مدیرعامل استقلال پس از نامه‌نگاری با فیفا در نهایت توانست موافقت این نهاد بین‌المللی را برای پرداخت مطالبات این سه مربی از محل مذکور جلب کند.

با توجه به تعطیلات ژانویه، باشگاه استقلال موفق نشد تاییدیه دریافت پول از سه مربی سابق این تیم را به فیفا ارسال کند تا پنجره آبی‌پوشان همچنان بسته بماند.

با این حال، در نهایت باشگاه استقلال طی چند روز اخیر نامه تاییدیه را دریافت کرد و سه مربی پیشین، به صورت مکتوب اعلام کردند که طلبی از باشگاه استقلال ندارند.

بخش بین‌الملل باشگاه استقلال نیز این تاییدیه به فیفا ارسال کرد و با این تفاصیل پنجره آبی‌پوشان به‌زودی باز خواهد شد.

یکی از مدیران باشگاه استقلال در این رابطه به خبرنگار ورزشی ایرنا گفت: نامه‌نگاری‌ لازم با فیفا صورت گرفته است و وکلای سه دستیار ساپینتو اعلام کردند که مطالبات آنها به صورت کامل پرداخت شده است. پنجره استقلال به زودی باز خواهد شد و هواداران نگرانی نداشته باشند.

وی همچنین اضافه کرد: به طور حتم به زودی و با شروع نقل و انتقالات بازیکنان جدید استقلال قراردادشان ثبت خواهد شد./ایرنا

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها