چرا فغانی مهاجم عراق را اخراج کرد

کد خبر: 1271688

علیرضا فغانی بازیکن تیم ملی فوتبال عراق را به خاطر تمسخر نحوه غذاخوردن اردنی‌ها از بازی اخراج کرد.

چرا فغانی مهاجم عراق را اخراج کرد

علیرضا فغانی بازیکن تیم ملی فوتبال عراق را به خاطر تمسخر نحوه غذاخوردن اردنی‌ها از بازی اخراج کرد.

تیم ملی فوتبال اردن در دیداری جنجالی توانست با نتیجه سه بر دو عراق را شکست دهد و راهی دور یک‌چهارم نهایی شود. این بازی یک صحنه جنجالی داشت که روی نتیجه‌اش نیز تاثیرگذار بود. علیرضا فغانی، داور مسابقه، ایمن حسین، مهاجم گلزن عراق را به خاطر شادی گلی که داشت از بازی اخراج کرد که این تصمیم او اعتراض تند عراقی‌ها را به دنبال داشت.

دلیل اخراج ایمن حسین چه بود؟

سوالی که رسانه‌های عراقی و سرمربی این تیم بعد از بازی داشتند این بود که چرا باید یک بازیکن به خاطر شادی گل اخراج شود و اگر شادی گل جریمه داشت، چرا بازیکنان اردن جریمه نشدند؟

بازیکنان تیم ملی فوتبال اردن بعد از زدن گل نخست‌شان با نحوه خوردن منسف (غذایی سنتی مخصوص کشور اردن) به شعارهای تمسخرآمیز هواداران عراقی واکنش نشان دادند. ایمن حسین، مهاجم عراق، بعد از گلزنی پاسخ بازیکنان اردن را داد و نحوه غذاخوردن آنها به نوعی مورد تمسخر قرار داد و به همین دلیل و تحریک تماشاگران تیم حریف از زمین اخراج شد.

واکنش ایمن حسین به اخراجش توسط فغانی

مهاجم تیم ملی فوتبال عراق به اخراجش از سوی علیرضا فغانی واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال اردن در دیداری جنجالی توانست با نتیجه سه بر دو عراق را شکست دهد و راهی دور یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا شود. این بازی یک صحنه جنجالی داشت که روی نتیجه‌اش نیز تاثیرگذار بود. علیرضا فغانی، داور مسابقه، ایمن حسین، مهاجم گلزن عراق، را به خاطر شادی گلی که داشت از بازی اخراج کرد که این تصمیم او اعتراض تند عراقی‌ها را به دنبال داشت.

ایمن حسین در واکنش به اخراجش توسط فغانی گفت: وقتی حریف شما داور است دیگر عدالت و انصاف ناپدید می‌شود.‌ در هر حال خدا را شکر و از هواداران عراق به خاطر اینکه آنها را ناامید کردم عذرخواهی می‌کنم.

ایمن حسین با شش گل زده در صدر جدول بهترین گلزنان جام قرار دارد ولی با حذف عراق دیگر فرصتی برای افزودن گل‌هایش نخواهد یافت.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها