خبرنگار «الوطن» : ایرانی‌ها با قلب شان بازی می‌کنند

کد خبر: 1273039

یکی از فعالان رسانه‌ای فوتبال قطر معتقد است ملی‌پوشان این کشور مقابل ایران نباید هیچ‌گونه موقعیت خطرناکی به شاگردان امیر قلعه‌نویی بدهند.

 خبرنگار «الوطن» : ایرانی‌ها با قلب شان بازی می‌کنند

یکی از فعالان رسانه‌ای فوتبال قطر معتقد است ملی‌پوشان این کشور مقابل ایران نباید هیچ‌گونه موقعیت خطرناکی به شاگردان امیر قلعه‌نویی بدهند.

محمد الجزار خبرنگار مصری روزنامه «الوطن» قطر درباره وضعیت تیم ملی فوتبال این کشور در مسابقات جام ملت‌های آسیا 2023، به خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به دوحه گفت: قطر تاکنون عملکرد خوبی در مسابقات از خود نشان داده، اما باید بهتر از این باشد و برای رسیدن به این هدف نیازمند اعتمادبه‌نفس و پیشرفت بیشتر است.

وی در مورد ضعف تیم ملی قطر در جام ملت‌های آسیا خاطرنشان کرد: صعود به نیمه نهایی مسابقات اتفاقی بسیار خوب است، اما در قطر همه مردم فقط خواهان قهرمانی تیم در آسیا هستند. قطر در سال‌های 1988 و 2011 میزبان جام ملت‌های آسیا بود، اما در هیچ‌یک از این دوره‌ها به قهرمانی رقابت‌ها دست نیافته است.

خبرنگار مطرح فوتبال قطر درباره نقطه ضعف مدافع عنوان قهرمانی جام ملت‌های آسیا تصریح کرد: به نظرم برخی از بازیکنان این تیم تجربه لازم را ندارند. با وجود این شرایط، قطر تاکنون عملکرد خوبی از خود نشان داده و در هر پنج دیدار گذشته بازی‌های باکیفیتی ارائه کرده است.

الجزار در مورد دیدار تیم‌های ملی قطر و ایران در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا عنوان کرد: بازی با ایران یک مسابقه متفاوت محسوب می‌شود و همانند یک فینال است. در این مسابقه فرصتی برای اشتباه کردن نداریم. بازیکنان ایرانی بسیار باهوش هستند و با قلب خودشان بازی می‌کنند.

وی با تمجید از تیزهوشی مهاجمان تیم ملی کشورمان اظهار داشت: قطر باید بسیار مراقب باشد، چون بازیکنان ایرانی می‌توانند از یک موقعیت گلزنی هم استفاده کنند. تین‌تین مارکس (سرمربی قطر) در این مسابقه باید به بازیکنان قوی‌تر و باتجربه فرصت بازی بدهد؛ به‌ویژه در خط دفاعی.

این خبرنگار مصری در پاسخ به این پرسش که دیدار قطر - ایران را چگونه پیش‌بینی می‌کند، بیان کرد: (پیش‌بینی) این مسابقه بسیار دشوار بوده و به نظرم بازی 50 - 50 است. با این حال شاید قطر پیروز شود./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها