نقل و انتقالات سپاهان | نام عباس عیسی در لیست آسیایی سپاهان

کد خبر: 1273798

وینگر غنایی تیم چاوز پرتغال با قراردادی قرضی به مدت نیم فصل به سپاهان پیوست.

نقل و انتقالات سپاهان | نام عباس عیسی در لیست آسیایی سپاهان

وینگر غنایی تیم چاوز پرتغال با قراردادی قرضی به مدت نیم فصل به سپاهان پیوست.

به نقل از باشگاه سپاهان، با توجه به درخواست «ژوزه مورایس»، سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و پیگیری‌های هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه، «عیسی عباس»، وینگر غنایی تیم چاوز پرتغال با قراردادی قرضی به مدت نیم فصل به سپاهان پیوست.

این وینگر ۲۵ ساله غنایی سابقه بازی در تیم‌های رییکا کرواسی، توئنته هلند و ماینتس آلمان و همچنین تیم ملی امید غنا را دارد.

این بازیکن به زودی به تمرینات تیم فوتبال سپاهان اضافه می‌شود.

نام عباس عیسی در لیست آسیایی سپاهان

تیم فوتبال سپاهان باید روز پنج‌شنبه ۲۶ بهمن رو در روی الهلال عربستان قرار بگیرد که نام بازیکن آفریقایی در لیست این تیم دیده می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال سپاهان در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا باید پنج‌شنبه ۲۶ بهمن از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان رو در روی تیم الهلال عربستان قرار بگیرد.

لیست آسیایی سپاهان برای این بازی به کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC ارسال شده و نام «عباس عیسی» وینگر ۲۵ ساله غنایی نیز در آن وجود دارد. پس از «برایان دابو» این دومین بازیکن خارجی در سپاهان محسوب می‌شود و جایگزین ارشیا سرشوق در لیست این تیم شد.

سپاهان در نقل و انتقالات زمستانی تا به اینجای کار به جز عباس عیسی، علی اصغر اعرابی را هم از تیم شمس آذر قزوین به خدمت گرفته است و مذاکره با چند بازیکن دیگر برای اضافه شدن به این تیم ادامه دارد./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها