پورموسوی: از شکل بازی تیمم ناراضی‌ام اما از نتیجه راضی هستم

کد خبر: 1275101

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: از شکل بازی تیمم مقابل شمس آذر راضی نیستم، اما از کسب یک امتیاز در خارج از خانه رضایت دارم.

 پورموسوی: از شکل بازی تیمم ناراضی‌ام اما از نتیجه راضی هستم

سیدسیروس پورموسوی پس از تساوی بدون گل استقلال خوزستان مقابل شمس آذر اظهار داشت: ابتدا بابت عدم حضور در نشست خبری قبل از بازی عذرخواهی می‌کنم، چون تقریباً ساعت 9:30 شب رسیدیم. از باشگاه بزرگ شمس آذر و آقایان زندی و دقیقی که میهمان‌نوازی را به شکل خوبی ایفا کردند، تشکر می‌کنم. با ما برای زمین تمرین تماس گرفتند؛ موضوعی که در فوتبال ایران کم شده است و بابت این موضوع باید تشکر کنم و خسته نباشید بگویم. به هواداران نیز که در این شرایط آب و هوایی به ورزشگاه آمدند خسته نباشید می‌گویم.

وی درباره شرایط بازی شمس آذر - استقلال خوزستان خاطر نشان کرد: با توجه به تغییرات در تیم استقلال خوزستان از شکل تیم راضی نبودم و نیاز به زمان داریم، اما از نتیجه و کسب یک امتیاز مقابل یک تیم بزرگ در خارج از خانه راضی هستم و باید به بازیکنانم تبریک و خسته نباشید بگویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در مورد عدم ارائه بازی هجومی از سوی این تیم و وقت تلف کردن بازیکنان تیمش گفت: این به خاطر تغییرات زیادی بود که در تیم ما حاکم شد و نکته دوم نیز تعطیلی 50، 60 روزه مسابقات بود. در این مدت فقط دو بازی انجام دادیم. یک بازی در اردوی کیش مقابل ذوب‌آهن داشتیم و این دومین بازی‌مان بود. طبیعی است با توجه به ناهماهنگی بین بازیکنان، فوتبال دلخواه را ارائه نکنیم. شک نکنید دو بازیکنی که پای خود را گرفتند 19، 18 ساله هستند و به لحاظ آمادگی جسمانی دچار مشکل شدند. من و همکارانم دنبال این موضوعات نیستیم و اگر هواداران ناراحت شدند از آنها عذرخواهی می‌کنم.

پورموسوی در واکنش به طرح این موضوع که به نظر می‌رسید از ابتدا برای کسب یک امتیاز به زمین آمده بودند، تأکید کرد: وقتی روبه‌روی تیم خوب شمس آذر که در بازی آخر خود سپاهان را در این زمین برده است، قرار می‌گیرید، طبیعتاً ابتدا باید حواس‌تان باشد که گل نخورید. فوتبال روز دنیا می‌گوید که ابتدا گل نخورید و بعد برای گل بروید. تاکتیک تیم ما امروز دفاع و ضدحمله بود و در ضدحمله دو سه توپ گیرمان آمد، اما یک مقدار با بی‌دقتی زدیم. طبیعی بود جلوی یک تیم خوب ریسک را پایین بیاوریم.

وی راجع به عملکرد بازیکنان خارجی تیم استقلال خوزستان هم اظهار داشت: ساویو هافبک برزیلی و عثمان سنگالی با توجه به اینکه مدت کوتاهی با ما بودند، عملکرد خوبی داشتند و با توجه به شرایط سنی‌شان بهتر هم می‌شوند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در پایان درباره داستان پیوستن آقایی‌پور به پرسپولیس یادآور شد: ما دوست داشتیم مسیر پیشرفت برای او باز شود، اما با خودش به جمع‌بندی رسیدیم که امسال را اینجا بماند./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها