تارتار: نیمه اول واقعاً بازی زشتی بود

کد خبر: 1275102

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی تأکید کرد، دستیابی به شش امتیاز در خانه دو تیم اصفهانی سپاهان و ذوب‌آهن کار هر تیمی نیست.

 تارتار: نیمه اول واقعاً بازی زشتی بود

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی تأکید کرد، دستیابی به شش امتیاز در خانه دو تیم اصفهانی سپاهان و ذوب‌آهن کار هر تیمی نیست.

مهدی تارتار پس از پیروزی یک بر صفر تیم ملوان مقابل ذوب‌آهن در هفته شانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: قبل از اینکه در مورد بازی صحبت کنم باید مثل همیشه از هواداران تشکر کنم. آنها از راه دور آمده و مثل همیشه یار دوازدهم ما بودند. قطعاً هواداران در این بردها سهیم هستند. امیدوارم با تلاش کادر فنی و بازیکنان این هواداران همیشه شاد باشند.

وی ادامه داد: در مورد بازی زشت در نیمه اول باید بگویم، یک بازی تاکتیکی در نیمه اول بود. می‌دانستیم ذوب‌آهن چطور بازی می‌کند. استفاده از بازی مستقیم و گرفتن توپ‌های سوم و بهره‌گیری از موج دوم. معمولاً ذوب‌آهن اینطور بازی می‌کند. به خاطر سبک بازی ذوب‌آهن چند تغییر داشتیم و از بازیکنانی استفاده کردیم که فیزیک بهتری دارند. خدا را شکر در اتخاذ تاکتیک هم خوب عمل کردیم و اگر بچه‌ها باهوش بودند، صاحب موقعیت‌های بیشتری می‌شدیم. به نظرم ذوب‌آهن به جز آن پنالتی که به دست آورد که سر آن هم حرف دارم، فرصتی نداشت. معتقدم مهاجم حریف خطا کرد و در ادامه برخورد پیش آمد و پنالتی نبود. انتظارم از مهدوی بیشتر بود. همیشه از او تعریف کردم، ولی متأسفانه امروز اعتقادی را که داشتیم، کمرنگ کرد. به هر حال خسته نباشید می‌گویم به تیم داوری. یک صحنه تک به تک هم داشتیم که کمک داور آفساید اعلام کرد و امیدوارم بررسی شود.

سرمربی تیم فوتبال ملوان تصریح کرد: بعد از آن هم اوت دستی بلند بود که یکی از تاکتیک‌های اصلی ذوب‌آهن است که خطر ایجاد کردند. در سایر موارد برنامه داشتیم و خوب عمل کردیم. روی یکی از حملات سریع هم به گل رسیدیم که گل تاکتیکی خوبی بود. واقعاً به داشتن این بازیکنان افتخار می‌کنم و از غیرت، تعصب و تاکتیک‌پذیری این بچه‌ها لذت می‌برم. آنها باید خودشان را باور کنند. کارهای بزرگی کردند و در خانه حریفان قدرتمند اصفهانی شش امتیاز گرفتند. این، کار هر تیمی نیست. در کل در این بازی سنگین کمتر اشتباه کردیم و موفق شدیم.

سرمربی ملوان درباره اینکه بازی بدون تماشاگر بود و در نیمه اول موقعیت چندانی ایجاد نشد، گفت: دو تیم در جدول به هم نزدیک بودند. اگر ما شکست می‌خوردیم فاصله چهار امتیاز می‌شد. ما محتاط بودیم و آنها هم با ریسک کم حمله می‌کردند. در نیمه اول واقعاً بازی زشتی بود، ولی در نیمه دوم با تغییراتی که ایجاد کردیم توانستیم استفاده کنیم و به سه امتیاز برسیم.

تارتار در مورد شرایط محمد عمری و میلاد سرلک نیز توضیح داد: عمری سرماخوردگی داشت و نتوانستیم آن را برسانیم. سرلک هم یک مقدار کارهای اداری داشت و بحث لیست بازیکنان وجود دارد. واقعاً دست ما در تیم‌مان باز است و هیچ بازیکنی نمی‌تواند «شل» کند. همه باید صد خودشان را بگذارند. ما هواداران عاشقی داریم و باید قدر آنها را بدانیم و تلاش کنیم./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها