انتقاد تند پورموسوی به داوری

کد خبر: 1277677

سرمربی استقلال خوزستان پس از شکست تیمش مقابل تراکتور نسبت به قضاوت داور بازی (حمید حاج‌ملک) انتقاد کرد.


انتقاد تند پورموسوی به داوری

تراکتور و استقلال خوزستان امروز (چهارشنبه) در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود تراکتور به پایان رسید. سیروس پورموسوی، سرمربی استقلال خوزستان در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: به تیم تراکتور و هوادارنش بابت کسب این سه امتیاز تبریک می‌گویم. بازی خیلی خوبی بود. نقطه تاریک بازی قضاوتش بود. اگر قرار باشد داور تاثیر گذار باشد نیاز به گرفتن پنالتی نیست و رفتار داور و کمک داور می‌تواند به یک تیم کمک کند. توپ از خط اوت بارها عبور کرد و داور ندید یا نخواست بگیرد.

او افزود: امسال به خاطر داور در چند بازی امتیاز نگرفتیم. مقابل گل گهر منفجر شدیم و اعتراض کردیم، دو جلسه محروم شدم. هفته قبل پنالتی ما را برگرداندند. ۲۰ سال داوری کردیم و می‌توانم بگویم داور چه کار کرده است. صحنه‌ای که توپ به دست شجاع برخورد کرد خطا نبو؟. حتی شجاع خودش باور نکرد. بازیکن تراکتور (سیامک نعمتی) با جفت پا می‌آید روی بازیکن خطا می‌کند و فقط کارت زرد می‌گیرد. از داوری به خاطر صحنه پنالتی که برگرداند شکایت خواهیم کرد.

سرمربی استقلال خوزستان ادامه داد: اگر بازی ۱۴:۱۵ شروع می‌شد ما بازی را با حکم انظباطی ۳ بر صفر می‌باختیم چرا که یک ربع مانده به بازی به ما اعلام کردند، بازیکنمان به خاطر بازی جام حذفی محروم است. از جام حذفی تا به امروز یک ماه گذشته است. این چه حکمی است که به ما ابلاغ می‌کنند. خواهشا شفاف بگویند. اگر دو، سه روز قبل این نامه و حکم را ارائه داده بودند، من می‌گویم مسئولان باشگاه را اخراج کنند. پلن‌هی ما را بر هم می‌زنند.

پورموسوی در پایان گفت: حق تراکتور برد بود ولی نه به این شکل و با اشتباهات داوری. اگر بخواهند مرا محروم کنند، مختار هستند اما مشکلی حل نمی‌شود. اگر VAR بیاید هم فوتبال ما رشد نمی‌کند. آدم‌های ما باید عوض شوند. در این هوای سرد داوران پیراهن آستین بلند ندارند./ایسنا

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها