سرمربی پرسپولیس: تغییر تاکتیکی ذوب آهن مشکلاتی را برای ما ایجاد کرد

کد خبر: 1277689

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تغییر تاکتیکی حریف بعد از گل، مشکلاتی را برای ما ایجاد کرد اما آن را کنترل کردیم.

سرمربی پرسپولیس: تغییر تاکتیکی ذوب آهن مشکلاتی را برای ما ایجاد کرد

اوسمار ویرا در نشست خبری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل ذوب آهن، اظهار داشت: همیشه اینجا مقابل ذوب آهن بازی کردن خیلی سخت است. مخصوصا در این فصل که کارشان خیلی خوب بوده است.

وی افزود: باید از سرمربی ذوب آهن و بازیکنان این تیم تعریف کنم. حتی با یک بازیکن کمتر بازی خوبشان را ادامه دادند. تغییر تاکتیکی که بعد از گل در زمین ایجاد کردند، مشکلاتی را برای ما ایجاد کرد اما آن را کنترل کردیم. بین دو نیمه برنامه ریزی کردیم تا مدافعین حریف را بیشتر کنترل و برنامه بازی‌مان را عوض کنیم.

سرمربی پرسپولیس گفت: مدل بازی ذوب آهن باعث شد طرز بازی خودمان را عوض کنیم تا بیشتر مالکیت توپ را داشته باشیم. خیلی خوشحالم بازیکنان ما به هدفی که داریم پی برده‌اند. متاسفانه از موقعیت‌هایمان نتوانستیم استفاده کنیم و گل‌های بیشتری بزنیم اما بازی همین است.

اوسمار تصریح کرد: از طرفداران‌مان که به استادیوم آمدند تا ما را تشویق کنند، تشکر می‌کنم. در جام حذفی مطمئنا حمایت هواداران را خواهیم داشت و این برایمان خیلی مهم است.

وی درمورد فرصت سوزی بازیکنان پرسپولیس، گفت: این مشکل و ضعف حتی در بازی‌هایی از نیم فصل اول و فصل گذشته بوده که نتوانستیم از بعضی فرصت‌ها استفاده کنیم. این شرایط به ما نشان می‌دهد که در تمرینات طول هفته و قبل از بازی‌ها، روی نقاط ضعف‌مان کار و آن‌ها را برطرف کنیم.

سرمربی پرسپولیس درخصوص عملکرد عبدالکریم حسن و اورونوف بازیکنان خارجی این تیم، عنوان کرد: همیشه بازیکنی که از کشور دیگری می‌آید، شاید در ابتدا کمی استرس داشته باشد اما به نظرم در بازی اولشان خوب بودند و توانستند خودشان را نشان بدهند. این بازی اول به نوعی یک شوک به آن‌ها بود و مطمئنا حل شده اما تمرینات تعیین می‌کند کدام بازیکن بهتر است و باید در ترکیب اصلی باشد./فارس

سرمربی ذوب آهن: تمام اتفاقات بد برای ما افتاد

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: تمام اتفافات بد برابر پرسپولیس برای ما رخ داد و بدشانس بودیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمد ربیعی چهارشنبه شب در نشست خبری پس از مسابقه ذوب آهن و پرسپولیس در ورزشگاه فولادشهر افزود: پنالتی در نیمه اول اولین اتفاق بد برای ذوب آهن بود و در نیمه دوم در حمله خود اخراجی دادیم.

وی ادامه داد: یکی از بازی های خوب لیگ ما بود اما تیم حریف بسیار پرمهره است، بهرحال باید خود را جمع و جور کنیم و برای بازی های بعدی آماده شویم.

سرمربی ذوب آهن با عذرخواهی از هواداران تصریح کرد: بضاعت ما همین است و تیمی که در نیم فصل پنجم بوده باید تقویت شود با این حال از مردم پوزش می خواهم.

ربیعی خاطرنشان کرد: در نیمه دوم برنامه دیگری داشتیم اما بدشانسی آوردیم، سه بازی اخیر برابر پرسپولیس که یکی در مس رفسنجان بودم همین حالت برای من پیش آمد و شکست خوردیم و امیدوارم شانس به ما هم رو کند.

وی درباره ادعای پرسپولیس ها مبنی بر وجود نوشته هایی حاوی دعا و جادو در رختکن این تیم گفت: تمام نهادهای نظارتی راستی آزمایی کنند و در صورت صحت، اشد مجازات را داشته باشند و در غیر این صورت اعاده حیثیت شود، از بازی گذشته تاکنون به ورزشگاه فولادشهر نیامده بودیم بنابراین هر نوع ادعایی را نمی پذیریم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها