خداحافظی استقلال با اولین جام فصل

کد خبر: 1278602

تیم فوتبال استقلال در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور مقابل مس رفسنجان تن به شکست داد و از این رقابت‌ها کنار رفت.

خداحافظی استقلال با اولین جام فصل

تیم فوتبال استقلال در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور مقابل مس رفسنجان تن به شکست داد و از این رقابت‌ها کنار رفت.

تیم فوتبال استقلال از ساعت 17 امروز (دوشنبه) در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان به مصاف مس این شهر رفت و با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد تا خیلی زود با این جام خداحافظی کند. مهدی محبی (24) و منتظر محمد (68) برای مس گلزنی کردند.

شاگردان جواد نکونام که در این دیدار اشتباهات زیادی داشتند، آخرین بار 194 روز پیش شکست را تجربه کرده بودند، جایی که آبی‌پوشان در هفته سوم لیگ برتر برابر سپاهان با یک گل نتیجه را واگذار کردند.

ترکیب مس: حامد لک، محمد نژادمهدی، رامتین سلیمان‌زاده، سجاد شهباززاده (1+90 - مهدی ترکمان)، منتظرمحمد (1+90 - عرفان شهریاری)، میثم تیموری (73 - علی عدنان)، حسن جعفری، فرشید باقری، محمدمهدی محبی، سعید واسعی (85 - محمد اکبری) و جلال‌الدین علی‌محمدی.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، رافائل سیلوا، آرمین سهرابیان، محمدحسین مرادمند (56 - مهدی مهدی‌پور)، جعفر سلمانی (56 - ابوالفضل جلالی)، صالح حردانی (72 - میلاد فخرالدینی)، روزبه چشمی، آرش رضاوند، امید حامدی‌فر، آرمان رمضانی (72 - گوستاوو بلانکو) و جلال‌الدین ماشاریپوف (46 - مهرداد محمدی).

داور: رضا عادل

نیمه اول

دقیقه 5: شوت پشت محوطه جریمه سجاد شهباززاده از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه 9: ارسال ضربه ایستگاهی استقلالی‌ها با ضربه سر محمدحسین مرادمند همراه شد و توپ مدافع استقلال به بیرون رفت، ولی چون حامد لک با او برخورد شدیدی داشت، رضا عادل داور بازی نقطه پنالتی را نشان داد. داور در ادامه دروازه‌بان مس را نیز با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 11: صالح حردانی پشت نقطه پنالتی ایستاد و ضربه‌اش را زد، ولی لک پنالتی او را مهار کرد تا استقلال در غیاب کوین یامگا در اولین پنالتی با چالش روبه‌رو شود.

دقیقه 19: پاس عمقی خطرناک منتظر محمد می‌رفت موقعیت خطرناکی برای مس ایجاد کند، ولی سیدحسین حسینی رسید و توپ را دور کرد.

دقیقه 24: پاسکاری مسی‌ها در نهایت باعث شد توپ به سعید واسعی برسد و این بازیکن مهدی محبی را صاحب موقعیت کرد و بازیکن مس نیز در محوطه جریمه به راحتی دروازه استقلال را گشود.

دقیقه 29: اشتباه مدافعان استقلال می‌رفت تا مس را یک بار دیگر صاحب موقعیت کند، ولی در نهایت توپ از منطقه خطر دور شد.

دقیقه 37: در ادامه اشتباهات بازیکنان استقلال، این بار نوبت به روزبه چشمی رسید که اشتباه کند و توپ به مهدی محبی برسد، اما ضربه گلزن مس را حسینی دفع کرد.

دقیقه 44: صالح حردانی پس از عبور از یک بازیکن پاس عمقی فرستاد که رامتین سلیمان‌زاده مدافع نارنجی‌پوشان کم مانده بود دفع توپش وارد دروازه خودی شود، ولی توپ به کرنر رفت.

دقیقه 45: سلیمان‌زاده با خطا روی ماشاریپوف جلوی حمله استقلال را گرفت تا از داور کارت زرد بگیرد.

نیمه دوم

دقیقه 55: شوت امید حامدی‌فر را حامد لک گرفت.

دقیقه 63: یک بار دیگر پاس عمقی به محبی رسید و این بازیکن روی تعلل رافائل سیلوا ضربه‌اش را زد، ولی حسینی توپ را دفع کرد تا برای دومین بار دروازه استقلال باز نشود.

دقیقه 68: منتظر محمد در موقعیت تک به تک با حسینی قرار گرفت و به راحتی توپ را از بالای سر دروازه‌بان استقلال وارد دروازه کرد.

دقیقه 80: ضربه قیچی برگردان حامدی‌فر از بالای دروازه مس به بیرون رفت.

دقیقه 87: سیلوا از روی دفع ناقص لک یکی از گل‌ها را جبران کرد، ولی داور خطا روی دروازه‌بان مس را گرفت.

دقیقه 90: مهرداد محمدی در موقعیت تک به تک با لک قرار گرفت، ولی ضربه این بازیکن را لک به کرنر فرستاد. در ادامه ارسال توپ از نقطه کرنر و ضربه سر سهرابیان نیز راهی به چارچوب دروازه نداشت.

دقیقه 2+90: مهدی ترکمان در یک ضدحمله می‌توانست مس را به گل سوم برساند، ولی حسینی اجازه این کار را به او نداد.

دقیقه 3+90: مسی‌ها یک بار دیگر صاحب موقعیت شدند که شوت محبی را بار دیگر حسینی مهار کرد.

دقیقه 7+90: باز هم ضدحمله‌ای دیگر برای مس رفسنجان خلق شد و این بار مهدی ترکمان فرصت گشودن دروازه استقلال را پیدا کرد که ضربه‌اش با مانع حسینی روبه‌رو شد.

تیم مس رفسنجان که با هدایت ساکت الهامی روندی نزولی را طی می‌کرد، طی دیدارهای اخیر (سه بازی در لیگ برتر و یک بازی در جام حذفی) با مربیگری نویدکیا متحول شده است و امروز هم با شکست صدرنشین لیگ برتر جواز حضور در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی را به دست آورد. این نتیجه در حالی رقم خورد که محرم نویدکیا امروز صاحب فرزند شده بود تا روز دوشنبه 14 اسفند 1402 برای او به یادماندنی شود./تسنیم

حجم ویدیو: 9.56M | مدت زمان ویدیو: 00:03:56 دانلود ویدیو
۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها